To use this site, please enable Javascript.
Refresh - 10:18:44 AM
Group Stage Sweden Sweden 5:00 PM Poland Poland
Group Stage Slovakia Slovakia 5:00 PM Spain Spain
Group Stage Portugal Portugal 8:00 PM France France
Group Stage Germany Germany 8:00 PM Hungary Hungary
matchday 6 Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 11:00 PM Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
matchday 6 Atlético-GO Atlético Clube Goianiense 11:00 PM Fluminense Football Club Fluminense
matchday 6 RB Bragantino Red Bull Bragantino 11:00 PM Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
matchday 6 São Paulo São Paulo Futebol Clube 11:00 PM Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
matchday 6 Remo Clube do Remo (PA) 0:0 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
matchday 6 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 1:0 Esporte Clube Vitória EC Vitória
matchday 6 CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 2:1 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
matchday 6 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 8:00 PM Clube Náutico Capibaribe Náutico
matchday 6 Botafogo Botafogo de Futebol e Regatas postponed Centro Sportivo Alagoano (AL) CSA
Group Stage Sousa Sousa Esporte Clube (PB) 8:00 PM Campinense Clube (PB) Campinense-PB
matchday 8 Ilves Ilves Tampere 4:30 PM FC Inter Turku FC Inter
matchday 8 FC Lahti FC Lahti 4:30 PM Helsinki IFK Helsinki IFK
matchday 13 GyE Mendoza Gimnasia y Esgrima de Mendoza 1:1 Club Deportivo Riestra CD Riestra
matchday 13 CA Temperley Club Atlético Temperley 6:00 PM Club Atlético San Martín (Tucumán) San Martín (T)
matchday 13 All Boys CA All Boys Buenos Aires 6:00 PM Independiente Rivadavia Ind. Rivadavia
matchday 13 CD Maipu CD Maipu (Mendoza) 7:00 PM Club Almirante Brown Almirante Brown
matchday 13 Instituto AC Instituto AC Córdoba 7:00 PM Club Social y Atlético Guillermo Brown Guillermo Brown
matchday 13 CD Morón CD Morón 7:00 PM Club Atlético San Telmo CA San Telmo
matchday 13 Ferro Club Ferro Carril Oeste 7:30 PM Club Villa Dálmine Villa Dálmine
matchday 13 CA Güemes Club Atletico Güemes 7:30 PM Defensores de Belgrano Defensores
matchday 13 Tigre Club Atlético Tigre 8:00 PM Club Atlético Atlanta Atlanta
matchday 13 CA Alvarado CA Alvarado 11:00 PM Club Atlético Mitre CA Mitre
matchday 9 Orlando City SC Orlando City SC 5:0 San Jose Earthquakes Quakes
matchday 19 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo postponed Cerezo Osaka Cerezo Osaka
15' Vissel Kobe Vissel Kobe 0:0 Yokohama FC Yokohama FC
Line-ups Vegalta Sendai Vegalta Sendai 11:00 AM Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Line-ups Oita Trinita Oita Trinita 11:00 AM Kashima Antlers Kashima Antlers
matchday 19 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 11:00 AM Urawa Red Diamonds Urawa Reds
matchday 19 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 11:00 AM Sagan Tosu Sagan Tosu
matchday 19 Tokushima Vort. Tokushima Vortis 11:00 AM FC Tokyo FC Tokyo
matchday 7 Kochi Utd. Kochi United 0:2 Nara Club Nara Club
matchday 10 Bold FC Austin Bold FC 2:3 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
matchday 10 Chungnam Asan Chungnam Asan 11:00 AM Ansan Greeners Ansan Greeners
Qualifying Round SH Port Shanghai Port 3:00 PM Kaya FC-Iloilo Kaya FC-Iloilo
60' Tainan City Tainan City Taiwan Steel 1:0 Athletic 220 Athletic 220
group stage Eastern Eastern SC 1:00 PM Lee Man Lee Man
Third Round ÍR ÍR Reykjavík 7:00 PM ÍBV Vestmannaeyjar ÍBV
Third Round Afturelding UMF Afturelding 7:00 PM Vestri Ísafjördur Vestri
Third Round Framherjar KF Framherjar-Smástund 7:00 PM UMF Víkingur Ólafsvík Víkingur Ó.
Third Round Stjarnan Stjarnan Gardabaer 7:00 PM KA Akureyri KA Akureyri
Third Round ÍA Akranes ÍA Akranes 8:15 PM Fram Reykjavík Fram Reykjavík
Third Round HK Kópavogs HK Kópavogs 8:15 PM ÍF Grótta Grótta
Third Round Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur 8:15 PM UMF Njardvík Njardvík
Third Round Augnablik Augnablik Kópavogur 8:15 PM Fjölnir Reykjavík Fjölnir
Third Round Keflavík Keflavík ÍF 9:00 PM Breidablik Kópavogur Breidablik
matchday 6 HB FC Hebei FC postponed Changchun Yatai CC Yatai
matchday 6 WH FC Wuhan FC postponed Shanghai Port SH Port
Semi-Finals Barcelona SC Barcelona SC Guayaquil 1:0 AD Nueve de Octubre AD 9 de Octubre
Group Stage Ecuador Ecuador 10:00 PM Peru Peru
matchday 13 Ljungskile Ljungskile SK 6:00 PM Tvååkers IF Tvååkers IF
matchday 13 Torns IF Torns IF 6:30 PM Assyriska Turabdin IK Assyriska IK
matchday 21 Abia Warriors Abia Warriors FC 4:00 PM Enyimba Aba Enyimba Aba