To use this site, please enable Javascript.

Matches Mar 21, 2021

matchday 26
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 1:2 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
 
Hertha BSC Hertha BSC 3:0 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
 
SC Freiburg SC Freiburg 2:0 FC Augsburg FC Augsburg
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 2:2 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
 
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 1:2 FC St. Pauli FC St. Pauli
 
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 1:1 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
matchday 29
SV Meppen SV Meppen 2:1 FC Bayern Munich II FC Bayern II
 
FSV Zwickau FSV Zwickau 2:1 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
Anguilla Anguilla 0:0 United States Virgin Islands US Virgin
matchday 18 Aston Villa Aston Villa 0:2 Tottenham Hotspur Spurs
matchday 29 West Ham West Ham United 3:3 Arsenal FC Arsenal
matchday 28 Getafe Getafe CF 1:1 Elche CF Elche CF
  Villarreal Villarreal CF 2:1 Cádiz CF Cádiz CF
 
Valencia Valencia CF 2:1 Granada CF Granada CF
 
Atlético Madrid Atlético Madrid 1:0 Deportivo Alavés Alavés
  Real Sociedad Real Sociedad 1:6 FC Barcelona FC Barcelona
matchday 4 Treze FC Treze Futebol Clube (PB) 0:2 ABC Futebol Clube (RN) ABC FC
  CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 2:1 Botafogo Futebol Clube (PB) Botafogo
matchday 28 Hellas Verona Hellas Verona 0:2 Atalanta BC Atalanta BC
  Udinese Calcio Udinese Calcio 0:1 SS Lazio Lazio
  Sampdoria UC Sampdoria 1:0 Torino FC Torino
 
Juventus Juventus FC 0:1 Benevento Calcio Benevento
  Fiorentina ACF Fiorentina 2:3 AC Milan AC Milan
 
AS Roma AS Roma 0:2 SSC Napoli SSC Napoli
matchday 30 R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 1:2 RC Lens Lens
  Dijon Dijon FCO 0:1 Stade Reims Stade Reims
  FC Nantes FC Nantes 1:1 FC Lorient FC Lorient
  Stade Brest 29 Stade Brest 29 0:0 SCO Angers SCO Angers
  Montpellier Montpellier HSC 3:1 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
  LOSC Lille LOSC Lille 1:2 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
  Olympique Lyon Olympique Lyon 2:4 Paris Saint-Germain Paris SG
matchday 22
TSV Hartberg TSV Hartberg 3:3 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
 
WSG Tirol WSG Tirol 1:1 Rapid Vienna Rapid Vienna
 
Austria Vienna Austria Vienna 3:5 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
 
SCR Altach SCR Altach 2:1 SV Ried SV Ried
 
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 0:0 SK Sturm Graz Sturm Graz
matchday 25 USV Hercules USV Hercules postponed VV UNA Veldhoven VV UNA
  Hollandia HVV Hollandia postponed RKVV Westlandia Westlandia
  Hoogland VV Hoogland postponed JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
  ADO '20 ADO '20 Heemskerk postponed OFC Oostzaan OFC Oostzaan
  SV Oss '20 SV Oss '20 postponed RKVV DEM RKVV DEM
  EVV Echt EVV Echt postponed VV Dongen Dongen
  Unitas GVV Unitas postponed HV & CV Quick Quick DH
  Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 postponed RKSV Groene Ster Groene Ster
  HSC '21 HSC '21 Haaksbergen postponed VV Gemert VV Gemert
matchday 28 Sepsi OSK Sepsi OSK Sf. Gheorghe 1:1 Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
matchday 26
Servette FC Servette FC 1:2 FC Vaduz FC Vaduz
 
BSC Young Boys BSC Young Boys 4:0 FC Zürich FC Zürich
 
FC Luzern FC Luzern 1:1 FC Sion FC Sion
matchday 27 PEC Zwolle PEC Zwolle 2:1 VVV-Venlo VVV-Venlo
  AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2:0 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
  Vitesse Vitesse Arnhem 0:0 Willem II Tilburg Willem II
  Heracles Almelo Heracles Almelo 1:1 Sparta Rotterdam Sparta R.
 
Ajax Ajax Amsterdam 5:0 ADO Den Haag ADO Den Haag
matchday 2 Kayserispor U19 Kayserispor U19 5:0 Fatih Karagümrük U19 Karagümrük U19
  Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 2:0 Denizlispor U19 Denizlispor U19
  C. Rizespor U19 Caykur Rizespor U19 2:4 Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
  G.Antep FK U19 Gaziantep FK U19 1:1 Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
  BB Erzurum U19 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U19 2:0 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
  Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 0:0 Genclerbirligi Ankara U19 G.Birligi U19
  Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 2:2 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
  Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 0:1 Besiktas JK U19 Besiktas U19
matchday 31
Antalyaspor Antalyaspor 3:1 Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
  Konyaspor Konyaspor 1:0 Alanyaspor Alanyaspor
  Denizlispor Denizlispor 0:0 Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
 
Besiktas Besiktas JK 1:1 Fenerbahce SK Fenerbahce
matchday 32 Celtic Celtic FC 1:1 Rangers FC Rangers
matchday 19 Ingulets Ingulets Petrove 1:0 FK Oleksandriya FK Oleksandriya
  PFK Lviv PFK Lviv 3:2 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
  Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 3:0 Rukh Lviv Rukh Lviv
  Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1:0 Zorya Lugansk Zorya Lugansk
matchday 16 Diagoras Diagoras Rodou 1:3 Doxa Dramas Doxa Dramas
  APO Levadiakos APO Levadiakos 0:0 AO Trikala AO Trikala
  PAE Chania PAE Chania 0:0 AO Xanthi AO Xanthi
  OF Ierapetras OF Ierapetras 1:2 Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas
matchday 1 Asteras Tripoli Asteras Tripolis 2:2 Panathinaikos Athens Panathinaikos
  Olympiacos Olympiacos Piraeus 1:0 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
  PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 3:1 AEK Athens AEK Athens
matchday 31 Club Brugge Club Brugge KV 0:2 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
  KV Mechelen KV Mechelen 2:2 Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
  RSC Anderlecht RSC Anderlecht 4:1 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
  KAA Gent KAA Gent 1:0 Cercle Brugge Cercle Brugge
matchday 24 RFC Seraing RFC Seraing 1:0 RWD Molenbeek RWDM
  Club NXT Club NXT 2:4 KMSK Deinze KMSK Deinze
matchday 26 Merelbeke KFC Merelbeke 2:00 PM KRC Gent KRC Gent
  Sparta Petegem KFC Sparta Petegem 2:00 PM KVK Ninove KVK Ninove
  KVK Westhoek KVK Westhoek 2:00 PM FC Gullegem FC Gullegem
  Zelzate KVV Zelzate 2:00 PM SC Dikkelvenne Dikkelvenne
  Zwevezele SKV Zwevezele 2:00 PM RFC Wetteren RFC Wetteren
  KRC Harelbeke Racing Harelbeke 2:00 PM KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
  Olsa Brakel Olsa Brakel 2:00 PM KSK Ronse KSK Ronse
matchday 24 Slovácko 1.FC Slovácko 2:1 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
  FK Teplice FK Teplice 1:1 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
  C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 0:0 AC Sparta Prague Sparta Prague
  Slavia Prague SK Slavia Prague 4:0 Slezsky FC Opava SFC Opava
matchday 22 AC Horsens AC Horsens 1:2 Lyngby BK Lyngby BK
  Bröndby IF Bröndby IF 1:1 Aarhus GF Aarhus GF
  Nordsjaelland FC Nordsjaelland 2:1 SönderjyskE SönderjyskE
  FC Midtjylland FC Midtjylland 5:0 Vejle Boldklub Vejle BK
  Aalborg BK Aalborg BK 0:2 Odense Boldklub Odense BK
  Randers FC Randers FC 2:1 FC Copenhagen FC Copenhagen
matchday 25 Internacional FK Internacional Beograd U17 3:0 FK Macva Sabac U17 Macva U17
  Zemun U17 FK Zemun U17 1:3 Red Star Belgrade U17 Red Star U17
  Kiker U17 FK Kiker Kraljevo U17 2:0 FK Mladost Lucani U17 Lucani U17
  Vojvodina U17 FK Vojvodina Novi Sad U17 1:2 Graficar Belgrad U17 Graficar U17
  Vojvodina U19 FK Vojvodina Novi Sad U19 1:0 Graficar Belgrad U19 Graficar U19
  FK TSC U19 FK TSC Backa Topola U19 1:1 FK Vozdovac U19 Vozdovac U19
matchday 28 Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 2:1 FK Indjija FK Indjija
  Novi Pazar FK Novi Pazar 5:0 FK Proleter Novi Sad Proleter
  Macva FK Macva Sabac 1:2 FK Cukaricki Cukaricki
  Rad FK Rad 2:0 FK Radnik Surdulica Radnik
matchday 26 HNK Rijeka HNK Rijeka 2:0 NK Varazdin NK Varazdin
  Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 1:0 HNK Gorica HNK Gorica
matchday 6 FC Haka U19 FC Haka U19 postponed Käpylän Pallo U19 Käpylän U19
  FC Kontu U19 FC Kontu U19 postponed Grankulla IFK U19 GrIFK U19
  Ilves U19 Ilves Tampere U19 postponed Kuopion Palloseura U19 KuPS U19
  TPV U19 Tampereen Pallo-Veikot U19 3:45 PM FC Reipas Lahti U19 Reipas U19
First Round Komeetat Jyväskylän Komeetat 10:00 AM Keuruun Pallo Keuruun
matchday 22 Warta Poznan Warta Poznan 2:0 Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
  Wisla Kraków Wisla Kraków 3:1 Stal Mielec Stal Mielec
  Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 0:4 Legia Warszawa Legia Warszawa
  CSKA 1948 CSKA 1948 1:0 POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
  PFC Beroe PFC Beroe Stara Zagora 1:0 CSKA-Sofia CSKA-Sofia
  Levski Sofia Levski Sofia 1:0 Slavia Sofia Slavia Sofia
matchday 17 FC UNA Strassen FC UNA Strassen 1:4 CS Fola Esch CS Fola Esch
  Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 1:1 Union Titus Petange Titus Petange
  Differdange 03 FC Differdange 03 1:2 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
matchday 2 Spartak Trnava Spartak Trnava 3:2 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
matchday 15 TuS Hartenholm TuS Hartenholm 12:00 PM Sereetzer SV Sereetzer SV
  SV Eichede II SV Eichede II 1:00 PM TSV Travemünde TSV Travemünde
  Eichholzer SV Eichholzer SV 1:00 PM TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf
  Büchen-Sieben. Büchen-Siebeneichener SV 1:30 PM SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
  TSV Rantrum TSV Rantrum 1:00 PM TuS Rotenhof TuS Rotenhof
matchday 17 FC Remscheid FC Remscheid 2:00 PM Sportfreunde Hamborn 07 Hamborn 07
  Duisburger SV Duisburger SV 1900 2:00 PM Blau-Gelb Überruhr BG Überruhr
  VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen 2:00 PM DJK/Arminia Klosterhardt A. Klosterhardt
  ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 2:00 PM DJK Blau-Weiß Mintard BW Mintard
  Mülheimer FC Mülheimer FC 97 2:00 PM SV Burgaltendorf Burgaltendorf
  SV Genc Osman SV Genc Osman Duisburg 2:15 PM SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen
  SpVgg Steele SpVgg Steele 03/09 2:30 PM VfB Speldorf VfB Speldorf
matchday 24 Schwanheim Germania Schwanheim postponed VfB Marburg VfB Marburg
  TuBa Pohlheim FC TuBa Pohlheim postponed SG Walluf Walluf
  Langenaubach SSV Langenaubach postponed FC Gießen II FC Gießen II
  TSV Michelbach TSV Michelbach postponed SG Kinzenbach SG Kinzenbach
  Waldgirmes II SC Waldgirmes II postponed Spvgg Eltville Spvgg Eltville
  RSV Weyer RSV Weyer postponed FV Breidenbach FV Breidenbach
  FC Ederbergland FC Ederbergland postponed FC Waldbrunn FC Waldbrunn
  FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 postponed SV Bauerbach SV Bauerbach
  SF/BG Marburg SF/BG Marburg postponed SV 1913 Niedernhausen Niedernhausen
  FC Cleeberg FC Cleeberg postponed TSV Steinbach II Steinbach II
matchday 22 FC 08 Villingen II FC 08 Villingen II 1:00 PM FC Waldkirch FC Waldkirch
  FC Auggen FC Auggen 2:00 PM FC Denzlingen FC Denzlingen
matchday 20 Erkenschwick SpVgg Erkenschwick postponed TuS Hiltrup TuS Hiltrup
  1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck postponed SC Peckeloh SC Peckeloh
  Lüner SV Lüner SV postponed VfL Theesen VfL Theesen
  Pr. Espelkamp Preußen Espelkamp postponed Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
  TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen postponed Westfalia Kinderhaus W. Kinderhaus
  GW Nottuln SV Grün-Weiß Nottuln postponed SV Rödinghausen II Rödinghausen II
  SV Mesum SV Mesum postponed SC Herford SC Herford
  VfB Fichte VfB Fichte Bielefeld postponed TuS Tengern TuS Tengern
  Delbrücker SC Delbrücker SC postponed SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
  SV Hohenlimburg SV Hohenlimburg 10 2:00 PM SV Wacker Obercastrop Wacker Castrop
  YEG Hassel YEG Hassel 2:00 PM DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
  FC Iserlohn FC Iserlohn 46/49 2:00 PM SpVg Hagen 11 SpVg Hagen 11
  FSV Gerlingen FSV Gerlingen 2:00 PM TuS Bövinghausen TuS Bövinghausen
  C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 2:00 PM SV Sodingen SV Sodingen
  DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 2:00 PM SV Rot-Weiß Deuten RW Deuten
  Lennestadt FC Lennestadt 3:00 PM BSV Schüren BSV Schüren
  Brünninghausen FC Brünninghausen 3:00 PM SC Neheim SC Neheim
  Westfalia Wickede Westfalia Wickede 3:00 PM Borussia Dröschede Bor. Dröschede
matchday 2 Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 0:0 Club Atlético San Martín (SJ) San Martín
  Brown Adrogue Brown de Adrogue 1:1 CA All Boys Buenos Aires All Boys
  Ferro Club Ferro Carril Oeste 2:0 CD Morón CD Morón
  CD Maipu CD Maipu (Mendoza) 0:1 Club Atlético Temperley CA Temperley
  Agropecuario Argentino Agropecuario 1:1 AA Estudiantes de Río Cuarto AA Estudiantes
  Quilmes Quilmes Atlético Club 0:1 Gimnasia y Esgrima de Mendoza GyE Mendoza
matchday 6 Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 1:6 Club Atlético River Plate River Plate
  CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 3:1 Defensa y Justicia Defensa
  CA Colón Club Atlético Colón 0:0 Club Atlético Rosario Central CA Rosario
  San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 1:2 Club Atlético Aldosivi Aldosivi
matchday 12 CD Cruz Azul CD Cruz Azul 3:2 Atlas Guadalajara Atlas
  Club Tijuana Club Tijuana 3:1 Querétaro FC Querétaro FC
  Toluca Deportivo Toluca 4:4 Puebla FC Puebla FC
matchday 1 Blooming Blooming Santa Cruz 0:1 Club Deportivo Guabirá Guabira
  Bolívar Bolívar La Paz 1:0 Real Potosí Real Potosí
matchday 13 Once Caldas Once Caldas 1:1 CD América de Cali CD América
  Indep. Medellín Independiente Medellín 2:2 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
  Deportivo Cali Deportivo Cali 0:0 Deportes Tolima Deportes Tolima
matchday 6 FC Tokyo FC Tokyo 2:1 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
  Tokushima Vort. Tokushima Vortis 2:1 Yokohama FC Yokohama FC
  Sagan Tosu Sagan Tosu 0:0 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
  Oita Trinita Oita Trinita 1:3 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
  Urawa Reds Urawa Red Diamonds 0:5 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
  Shonan Bellmare Shonan Bellmare 0:0 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
  Kashima Antlers Kashima Antlers 0:1 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
  Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 1:2 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
matchday 4 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 3:4 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
  Ehime FC Ehime FC 0:1 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
  Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 1:1 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
  Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 0:1 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
  Monte. Yamagata Montedio Yamagata 1:2 Tochigi SC Tochigi SC
  Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 0:0 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
  SC Sagamihara SC Sagamihara 2:1 Omiya Ardija Omiya Ardija
  Mito HollyHock Mito HollyHock 3:0 Machida Zelvia Machida Zelvia
matchday 2 Gainare Tottori Gainare Tottori 1:1 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
  Fujieda MYFC Fujieda MYFC 1:3 FC Gifu FC Gifu
  Nagano Parceiro Nagano Parceiro 1:1 Tegevajaro Miyazaki Teg. Miyazaki
  Kataller Toyama Kataller Toyama 2:1 Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
  Nara Club Nara Club 1:3 Honda FC Honda FC
  Veertien Mie Veertien Mie 0:1 Maruyasu Okazaki Maru. Okazaki
  Kochi Utd. Kochi United 2:1 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
  Musashino Utd. Tokyo Musashino United 3:3 FC Osaka FC Osaka
  Sony Sendai Sony Sendai 3:0 Matsue City Matsue City
  Honda Lock Honda Lock 0:2 Iwaki FC Iwaki FC
  FC Kariya FC Kariya 1:3 Suzuka Point Getters Suzuka PG
matchday 24 Abha Abha Club 3:4 Damac FC Damac FC
  Al-Ain Al-Ain 4:0 Al-Wahda Mekka Al-Wahda
matchday 1 Artista Asama Artista Asama 3:0 Niigata Univ. of Management '05 Kamo '05 Kamo FC
  Toyama Shinjo Toyama Shinjo Club 1:0 Sakai Phoenix Sakai Phoenix
  Fukui Utd. Fukui United 5:0 Matsumoto Univ. FC Matsucelona FC Matsucelona
  JSC FC Japan Soccer College FC 1:0 Hokuriku University FC Hokuriku FC
matchday 4 Sydney United Sydney United 4:1 Blacktown City Demons Blacktown City
  Rockdale City Suns Rockdale City Suns 1:1 Manly United Manly United
matchday 25 FK Apolonia FK Apolonia 1:2 KF Skënderbeu KF Skënderbeu
  Bylis Ballsh KF Bylis Ballsh 2:1 FK Kukësi FK Kukësi
  KS Kastrioti KS Kastrioti Krujë 0:1 KF Vllaznia KF Vllaznia
  KF Laçi KF Laçi 1:2 KF Tirana KF Tirana
  FK Partizani FK Partizani 0:0 KF Teuta KF Teuta
matchday 13 Wellington P. Wellington Phoenix 1:1 Brisbane Roar Brisbane Roar
  Newcastle Newcastle United Jets 1:4 Adelaide United Adelaide United
matchday 23 Sloboda T U17 FK Sloboda Tuzla U17 0:3 FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
matchday 16 Banja Luka U19 FK Borac Banja Luka U19 3:2 FK Radnik Hadzici U19 Hadzici U19
  Z.BL U19 FK Zeljeznicar Banja Luka U19 3:0 FK Rudar Prijedor U19 Prijedor U19
matchday 23 FK Sarajevo FK Sarajevo 1:0 FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
  Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 0:0 FK Tuzla City FK Tuzla City
  Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 3:0 FK Olimpik Sarajevo FK Olimpik
Final CDUC CD Universidad Católica 4:2 CSD Colo Colo Colo Colo
matchday 22 Ajman Club Ajman Club 0:2 Al-Ain FC Al-Ain FC
  Fujairah SC Al-Fujairah SC 2:0 Al-Nasr (Dubai) Al-Nasr
  Al-Wahda FC Al-Wahda FC Abu Dhabi 2:0 Al-Jazira (Abu Dhabi) Al-Jazira
matchday 18 Radnik Hadzici FK Radnik Hadzici 0:0 HNK Capljina HNK Capljina
  GOSK Gabela NK GOSK Gabela 1:1 NK Zvijezda Gradacac Zvijezda G.
  Simm-Bau NK Vis Simm-Bau Kosova 1:0 NK Slaven Zivinice Slaven Zivinice
  HSK Posusje HSK Posusje 3:0 NK Travnik Travnik
matchday 4 Dainava Dainava Alytus 1:1 FC Džiugas Telsiai FC Džiugas
matchday 2 FK Slutsk FK Slutsk 1:1 Neman Grodno Neman Grodno
  Gomel FK Gomel 2:0 Sputnik Rechitsa Sputnik
matchday 19 NA Hussein Dey NA Hussein Dey 0:0 MC Algiers MC Algiers
  US Biskra US Biskra 1:0 CR Belouizdad CR Belouizdad
  NC Magra NC Magra 0:0 MC Oran MC Oran
  AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila 1:1 JS Saoura JS Saoura
  ES Sétif ES Sétif 4:1 WA Tlemcen WA Tlemcen
  JS Kabylie JS Kabylie 1:1 Paradou AC Paradou AC
  O Médéa Olympique de Médéa 2:1 CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
  CS Constantine CS Constantine 1:0 USM Bel Abbès USM Bel Abbès
  RC Rélizane RC Rélizane 0:0 ASO Chlef ASO Chlef
matchday 18 Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor 2:1 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
matchday 10 OC Safi Olympique Safi 0:0 Renaissance de Berkane RS Berkane
  Wydad AC Wydad Casablanca 2:0 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
matchday 20 US Tataouine US Tataouine 1:3 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
  AS Rejiche Avenir Sportif Rejiche 0:1 Esperance Tunis Esperance
  CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 1:1 Union Sportive de Ben Guerdane US Ben Guerdane
matchday 5 FC Samtredia FC Samtredia 3:4 FC Locomotive Tbilisi FC Locomotive
  FC Dila FC Dila Gori 1:1 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
matchday 2 Hwaseong FC Hwaseong FC 1:0 Gangneung Citizen Gangneung Cit.
  Yangju Citizen Yangju Citizen 0:0 Cheonan City Cheonan City
  Paju Citizen Paju Citizen 2:2 Cheongju FC Cheongju FC
  FC Namdong FC Namdong 2:0 Siheung City Siheung City
matchday 6 Gangwon FC Gangwon FC 2:0 Incheon United Incheon Utd.
  Seongnam FC Seongnam FC 2:1 Pohang Steelers Pohang Steelers
  Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings 1:2 FC Seoul FC Seoul
  Daegu FC Daegu FC 2:1 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
matchday 13 NK Smartno 1928 NK Smartno 1928 1:2 NK Krsko NK Krsko
  NK Dekani NK Dekani 1:0 ND Beltinci Beltinci
  NK Triglav NK Triglav Kranj 1:1 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903
  NK Brda NK Brda 0:2 NK Drava Ptuj Drava Ptuj
matchday 4 Gyeongnam FC Gyeongnam FC 0:0 Seoul E-Land Seoul E-Land
  Busan IPark Busan IPark 2:1 Gimcheon Sangmu Gimcheon Sangmu
matchday 19 A. Lustenau SC Austria Lustenau 1:2 FC Wacker Innsbruck FC Wacker
Group 1 Bangu-RJ Bangu Atlético Clube (RJ) 0:1 Fluminense Football Club Fluminense
  Madureira-RJ Madureira Esporte Clube (RJ) 1:0 AA Portuguesa (RJ) AA Portuguesa
  Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 1:1 Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo
  América-MG América Futebol Clube (MG) 1:0 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
  UR Trabalhadore União Recreativa dos Trabalhadores (MG) 3:1 Associação Atlética Caldense (MG) AA Caldense
  Tombense Tombense Futebol Clube (MG) 2:2 CA Patrocinense (MG) Patrocinense-MG
  Novo Hamburgo Esporte Clube Novo Hamburgo (RS) 0:1 Sport Club Internacional Internacional
  Caxias-RS SER Caxias do Sul (RS) 2:1 Clube Esportivo de Bento Gonçalves (RS) Bento Gonçalves
  Pelotas-RS Esporte Clube Pelotas (RS) 1:1 Esporte Clube São Luiz (RS) São Luiz-RS
  Conquista-BA E.C.P.P. Vitória da Conquista (BA) 1:2 Sociedade Desportiva Juazeirense (BA) Juazeirense-BA
  Alagoinhas-BA Alagoinhas Atlético Clube (BA) 1:0 UNIRB FC UNIRB
  Doce Mel Doce Mel EC 1:1 Esporte Clube Jacuipense (BA) Jacuipense-BA
  Fluminense-BA Fluminense de Feira Futebol Clube (BA) 1:1 Esporte Clube Bahia EC Bahia
  Náutico Clube Náutico Capibaribe 3:1 Vera Cruz Futebol Clube (PE) Vera Cruz-PE
  Cascavel-PR Cascavel Clube Recreativo (PR) 0:1 Toledo EC (PA) Toledo-PA
matchday 4 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 3:3 Cianorte Futebol Clube (PR) Cianorte
Group 1 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 0:0 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
  Brusque Brusque Futebol Clube (SC) 2:0 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
  Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 2:0 Grêmio Esportivo Juventus (SC) GE Juventus-SC
  Murici Murici Futebol Clube (AL) 0:1 Desportiva Aliança Aliança
  Bacabal Bacabal Esporte Clube (MA) 2:4 Moto Club de São Luís (MA) Moto Club MA
matchday 4 Dom Bosco Clube Esportivo Dom Bosco (MT) 1:1 Associação Grêmio Sorriso (MG) Grêmio Sorriso
matchday 21 Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach postponed  FC Alisontia Steinsel Steinsel
  Junglinster FC Jeunesse Junglinster postponed FC Atert Bissen FC Atert Bissen
  US Rumelange US Rumelange postponed FC Mamer 32 FC Mamer 32
  UN Käerjeng 97 UN Käerjeng 97 postponed FC Berdenia Berbourg Berbourg
  Marisca Mersch FC Marisca Mersch postponed FC Mondercange Mondercange
  Weiler FC Yellow Boys Weiler-La-Tour postponed SC Bettembourg SC Bettembourg
  Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig postponed FC Blo-Wäiss Medernach Medernach
  US Esch Union Sportive Esch-Alzette postponed FC Schifflange 95 Schifflange 95
matchday 9 Cerro Porteño Club Cerro Porteño 2:1 Club Guaraní Guaraní
  Olimpia Olimpia Asunción 5:1 River Plate Asunción River Plate
matchday 13 CA Fénix CA Fénix 1:0 Cerro Largo FC Cerro Largo
  Wanderers Montevideo Wanderers 1:3 Club Atlético Progreso Progreso
Group A Dourados Dourados AC 3:2 Esporte Clube Águia Negra (MS) Águia Negra
  Operário-MS Operário Futebol Clube (MS) 1:0 Aquidauanense Futebol Clube (MS) Aquidauanense
matchday 4 Olympiakos N. Olympiakos Nicosia 0:2 Apollon Limassol Apol. Limassol
  Anorthosis Anorthosis Famagusta 1:2 AEL Limassol AEL Limassol
matchday 5 Dorense FC Dorense Futebol Clube (SE) 2:0 Associação Desportiva Freipaulistano Freipaulistano
  Boca Júnior Sociedade Boca Júnior Futebol Clube (SE) 2:0 América FC de Pedrinhas América
matchday 2 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 0:1 Paide Linnameeskond Paide
matchday 5 Sabah Sabah FC 2:1 Terengganu FC Terengganu FC
  Perak Perak FC 2:2 Johor Darul Ta'zim Johor DT
  PJ City FC Petaling Jaya City FC 1:0 Sri Pahang FC Pahang
matchday 29 Bangkok Utd. True Bangkok United 4:1 Rayong FC Rayong FC
  Samut Prakan C. Samut Prakan City 3:1 Trat FC Trat FC
  Police Tero FC Police Tero FC 0:0 Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
  Buriram Utd. Buriram United 4:0 PT Prachuap FC PT Prachuap FC
matchday 31 Udon Thani FC Udon Thani FC 2:1 Nakhonpathom United Nakhonpathom
  Uthai Thani FC Uthai Thani FC 1:2 Phrae United Phrae Utd.
  Sisaket FC Sisaket FC 2:0 Chiangmai FC Chiangmai FC
  Chainat FC Chainat Hornbill FC 2:0 Kasetsart FC Kasetsart FC
  Ayutthaya Utd. Ayutthaya United 1:2 Khon Kaen FC Khon Kaen FC
matchday 3 Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 0:0 Balestier Khalsa Balestier Khals
  Tampines Rovers Tampines Rovers 3:1 Tanjong Pagar United Tanjong Pagar
matchday 30 Reggina Reggina 1914 1:1 Chievo Verona Chievo Verona
  Salernitana US Salernitana 1919 1:0 Brescia Calcio Brescia
matchday 32 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 1:1 Novara Calcio 1908 Novara
  Grosseto US Grosseto 1912 1:0 Aurora Pro Patria Pro Patria
  Carrarese Carrarese Calcio 1908 0:2 AS Giana Erminio Giana Erminio
  Pontedera US Città di Pontedera 1:1 AS Livorno AS Livorno
  Piacenza Piacenza Calcio 1919 1:0 Como 1907 Como
  Lecco Calcio Lecco 1912 0:0 SSD Pro Sesto Pro Sesto
  Lucchese Lucchese 1905 1:0 US Pistoiese 1921 Pistoiese
  Perugia AC Perugia Calcio 1:0 FC Südtirol Südtirol
  Feralpisalò Feralpisalò 1:0 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
  Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 0:2 Calcio Padova Padova
  Virtus Verona Virtusvecomp Verona 3:1 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
  Legnago FC Legnago Salus 1:1 US Sambenedettese Sambenedettese
  Triestina US Triestina 1:0 Carpi FC 1909 Carpi
  Arezzo SS Arezzo 0:0 Imolese Calcio 1919 Imolese
  Matelica Matelica Calcio 5:1 Fermana FC Fermana
  Modena Modena FC 2018 1:0 Cesena FC Cesena
  Catania Calcio Catania 3:1 US Avellino 1912 Avellino
  Potenza Potenza Calcio 2:1 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
  Catanzaro US Catanzaro 2:0 SSC Bari Bari
  Ternana Ternana Calcio 1:0 US Vibonese Vibonese
  Foggia Calcio Foggia 1920 1:1 US Viterbese 1908 Viterbese
  Casertana Casertana FC 2:1 Cavese 1919 Cavese
  Teramo Teramo Calcio 1913 0:1 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
  Paganese Paganese Calcio 1926 1:3 SS Juve Stabia Juve Stabia
Quarter-Finals
Chelsea Chelsea FC 2:0 Sheffield United Sheff Utd
 
Leicester Leicester City 3:1 Manchester United Man Utd
matchday 30 Ponferradina SD Ponferradina 2:1 UD Almería UD Almería
  Málaga CF Málaga CF 1:1 CD Tenerife CD Tenerife
  CD Lugo CD Lugo 0:0 CD Castellón CD Castellón
  Alcorcón AD Alcorcón 0:3 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
matchday 20 Rapid 1923 FC Rapid 1923 4:0 Dunarea Calarasi D. Calarasi
matchday 24 Rio Ave FC Rio Ave FC 0:0 Belenenses SAD Belenenses SAD
  Boavista Boavista FC 0:1 SC Farense Farense
  Marítimo CS Marítimo 0:4 FC Famalicão Famalicão
  Braga SC Braga 0:2 SL Benfica Benfica
matchday 25 Oliveirense UD Oliveirense 0:0 Académica Coimbra Coimbra
  Vizela FC Vizela 1:1 FC Arouca Arouca
  FC Porto B FC Porto B 2:1 SC Covilhã Covilhã
  Benfica B SL Benfica B 2:1 Leixões SC Leixões
matchday 27 Bandirmaspor Bandirmaspor 3:2 Tuzlaspor Tuzlaspor
  Akhisarspor Akhisarspor 1:2 Ankara Keciörengücü A. Keciörengücü
  Ankaraspor Ankaraspor 1:2 Boluspor Boluspor
  Adanaspor Adanaspor 0:3 Bursaspor Bursaspor
matchday 15 Vlašim FC Sellier & Bellot Vlašim 1:0 FK Fotbal Trinec Fotbal Trinec
matchday 22 Dubocica FK Dubocica Leskovac 3:1 FK Zemun FK Zemun
matchday 21 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 0:1 Widzew Lodz Widzew Lodz
matchday 20 Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz 1:2 Legionovia Legionowo Legionovia
matchday 25 LKS Lagów LKS Lagów 0:2 Chelmianka Chelm Chelmianka
matchday 22 Chelsea U23 Chelsea FC U23 2:2 Manchester City U23 Man City U23
  Everton U23 Everton FC U23 1:1 Arsenal FC U23 Arsenal U23
  Southampton B Southampton FC B 1:2 Liverpool FC U23 Liverpool U23
matchday 23 Wigry Suwalki Wigry Suwalki 2:0 Garbarnia Krakow Garbarnia
  Stal Rzeszow Stal Rzeszow 1:0 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
  Chojniczanka Chojniczanka Chojnice 0:0 Olimpia Elblag Olimpia Elblag
  GKS Katowice GKS Katowice 2:1 Gornik Polkowice Gornik Polk.
matchday 17 Racing Ferrol Racing Ferrol 1:0 CD Guijuelo CD Guijuelo
matchday 18 CD Numancia CD Numancia 5:0 CD Covadonga Covadonga
  CD Lealtad CD Lealtad 0:1 UP Langreo UP Langreo
  Oviedo Vetusta Real Oviedo Vetusta 0:1 Burgos CF Burgos CF
  CyD Leonesa Cultural Leonesa 2:0 Marino Luanco Marino Luanco
  Sporting B Sporting de Gijón B 0:2 Real Valladolid B Valladolid B
  CD Tudelano CD Tudelano 1:1 CD Calahorra Calahorra
matchday 21 Portugalete Club Portugalete 2:0 Real Unión Club Real Unión
  Bilbao Athletic Bilbao Athletic 1:2 Real Sociedad B Real Sociedad B
  Depor. Alavés B Deportivo Alavés B 3:1 Barakaldo CF Barakaldo CF
  Racing Racing Santander 0:0 Arenas Club Arenas Club
  SD Leioa SD Leioa 0:1 CD Laredo Laredo
  CD Alcoyano CD Alcoyano 2:1 Valencia Mestalla Valencia B
  Villarreal CF B Villarreal CF B 0:3 UD Ibiza UD Ibiza
  Penya Deportiva Penya Deportiva Santa Eulalia 0:2 Atzeneta UE Atzeneta UE
  Atl. Levante Atlético Levante UD 3:0 Orihuela CF Orihuela CF
  AE Prat AE Prat 1:1 Lleida Esportiu Lleida Esportiu
  CF La Nucía CF La Nucía 2:1 Hércules CF Hércules CF
  Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 2:0 RCD Espanyol B RCD Espanyol B
  UE Olot UE Olot 1:0 UE Llagostera UE Llagostera
  FC Barcelona B FC Barcelona B 0:0 UE Cornellà UE Cornellà
matchday 18 Cádiz B Cádiz CF B 2:2 Recreativo Huelva Recr. Huelva
  Linares Linares Deportivo 1:0 CF Lorca Deportiva Lorca Deportiva
  Marbella FC Marbella FC 1:2 Real Balompédica Linense R. B. Linense
  Algeciras CF Algeciras CF 2:3 Atlético Sanluqueño Sanluqueño
  Córdoba CF Córdoba CF 1:2 Betis Deportivo Balompié Betis B
  CD Marino CD Marino 0:1 San Fernando CD San Fernando CD
  Recre Granada Recreativo Granada 1:2 UCAM Murcia CF UCAM Murcia
  Real Murcia Real Murcia CF 2:2 CD El Ejido 2012 CD El Ejido
  UD Tamaraceite UD Tamaraceite 0:2 Las Palmas Atlético Las Palmas Atl.
  Sevilla Atl. Sevilla Atlético 1:0 Yeclano Deportivo Yeclano
  Atl. Madrid B Atlético Madrid B 1:1 CDA Navalcarnero Navalcarnero
  Villanovense CF Villanovense 0:0 CF Talavera de la Reina CF Talavera
  Villarrubia CF Villarrubia CF 2:0 CD Don Benito CD Don Benito
  UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 1:1 Real Madrid Castilla RM Castilla
  Mérida AD Mérida AD 0:1 CP Villarrobledo CP Villarrobledo
  Las Rozas CF Las Rozas CF 2:1 CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
  UD Melilla UD Melilla 0:3 CD Badajoz CD Badajoz
  Inter de Madrid DUX Internacional de Madrid 0:0 UD Poblense UD Poblense
  Atl. Baleares Atlético Baleares 3:1 Getafe CF B Getafe CF B
  Socuéllamos UD Socuéllamos 1:3 Extremadura UD Extremadura
matchday 27 Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor 1:2 Fethiyespor Fethiyespor
  Cengelköy Cengelköy SK 2:2 Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
  Tokatspor Tokatspor 2:1 Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959
  Iskenderun FK Iskenderun FK 2:1 Büyükcekmece Tepecik Spor Tepecik Spor
  Bld Kütahya Belediye Kütahyaspor 1:1 Karaman Belediyespor Karaman Bld
  Mardin Fosfat Mardin Fosfat Spor 2:2 Yomra Spor Yomra Spor
  Adivar SK Halide Edip Adivarspor 1:0 Tekirdagspor Tekirdagspor
  Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor 0:0 Darica Genclerbirligi Darica GB
  Cizre Spor Cizre Spor 3:2 Altindag Spor Altindag Spor
  Somaspor Somaspor 4:1 Karsiyaka Karsiyaka
  Arhavi Spor Arhavi Spor 0:1 Icel Idmanyurdu SK Icel Idmanyurdu
  Yalovaspor Yalovaspor 0:2 Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
  Catalcaspor Catalcaspor 1:0 Sile Yildizspor Sile Yildizspor
  Carsambaspor Carsambaspor 2:0 Batman Petrolspor Batman Petrol
  Karakocan FK Elazig Karakocan FK 1:0 Erbaaspor Erbaaspor
  Gölcükspor Gölcükspor 3:1 Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
matchday 28 Berliner AK Berliner AK 07 postponed Chemnitzer FC Chemnitzer FC
  Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 postponed SV Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
  FSV Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde postponed BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
 
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena postponed Bischofswerdaer FV 08 Bischofswerda
  U. Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde postponed Tennis Borussia Berlin TeBe Berlin
  BFC Dynamo BFC Dynamo postponed FC Energie Cottbus Energie Cottbus
  VfB Auerbach VfB Auerbach postponed FC Viktoria 1889 Berlin Viktoria Berlin
  Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig postponed VSG Altglienicke Altglienicke
  Hertha BSC II Hertha BSC II postponed FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
  G. Halberstadt Germania Halberstadt postponed ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
matchday 15 Avarta Avarta 2:1 Vanlöse IF Vanlöse IF
  Slagelse Slagelse B&I 1:3 Nyköbing FC Nyköbing FC
  Holstebro BK Holstebro Boldklub 0:0 BK Frem BK Frem
  Akademisk BK Akademisk Boldklub 2:2 Roskilde KFUM Roskilde KFUM
matchday 14 LD Alajuelense LD Alajuelense 1:1 Santos de Guápiles FC Santos FC
  Sp. San José Sporting San José 1:0 Deportivo Saprissa Saprissa
matchday 6 Plaza Amador CD Plaza Amador 1:1 Veraguas CD Veraguas CD
  Universitario CD Universitario 2:1 Sporting San Miguelito San Miguelito
  Herrera FC Herrera FC 0:0 CD Árabe Unido Árabe Unido
  Independiente CA Independiente de La Chorrera 1:0 Costa del Este FC Costa del Este
matchday 24 FV Lörrach-Br. FV Lörrach-Brombach postponed 1.CfR Pforzheim 1.CfR Pforzheim
  SV Zeilsheim SV Zeilsheim postponed 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
  Buch. Flieden SV Buchonia Flieden postponed SC Waldgirmes SC Waldgirmes
  RW Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf postponed FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel
  Türk. Friedbg. Türkgücü Friedberg postponed SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof
matchday 19 Hennef 05 FC Hennef 05 postponed Spvg Wesseling-Urfeld Spvg Wesseling
  Arnoldsweiler Viktoria Arnoldsweiler postponed SC Borussia Freialdenhoven Freialdenhoven
  BW Friesdorf FC BW Friesdorf postponed VfL Alfter VfL Alfter
  Hürth FC Hürth postponed Siegburger SV 04 Siegburger SV
  SV Deutz 05 SV Deutz 05 postponed 1.FC Düren 1.FC Düren
  Frechen 20 SpVg Frechen 20 postponed SV Eilendorf SV Eilendorf
  FC Pesch FC Pesch postponed SV Breinig SV Breinig
  VfL Vichttal VfL Vichttal postponed SC Fortuna Köln U23 Fortuna Köln II
matchday 31 Velbert 02 SSVg Velbert 02 postponed 1.FC Kleve 1.FC Kleve
  FC Kray FC Kray postponed TSV Meerbusch TSV Meerbusch
  1.FC Monheim 1.FC Monheim postponed SF Baumberg SF Baumberg
  SW Essen Schwarz-Weiß Essen postponed Ratingen 04/19 Ratingen 04/19
  Jahn Hiesfeld TV Jahn Hiesfeld postponed SF Niederwenigern Niederwenigern
  1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach postponed DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
  Cronenberger SC Cronenberger SC postponed VfB 03 Hilden VfB Hilden
  Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord postponed FSV Duisburg FSV Duisburg
  TVD Velbert TVD Velbert postponed SC Velbert SC Velbert
  1.FC Bocholt 1.FC Bocholt postponed TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf
  Düsseldorf-West SC Düsseldorf-West postponed SC Union Nettetal Union Nettetal
matchday 26 TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück postponed SC Westfalia Herne Westfalia Herne
  Spfr. Siegen Sportfreunde Siegen postponed TuS Ennepetal TuS Ennepetal
  Eintr. Rheine FC Eintracht Rheine postponed SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
  SC Paderborn II SC Paderborn 07 II postponed 1.FC Kaan-Marienborn 1.FC Kaan-M.
  TuS Haltern TuS Haltern postponed TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel
  ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund postponed FC Gütersloh FC Gütersloh
  SV Schermbeck SV Schermbeck postponed SV Westfalia Rhynern Westf. Rhynern
  Vict. Clarholz Victoria Clarholz postponed Holzwickeder SC Holzwickeder SC
  Hammer SpVg Hammer SpVg postponed SpVgg Vreden SpVgg Vreden
  Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09 postponed Preußen Münster II Pr. Münster II
matchday 27 Bergama Bld Bergama Belediyespor 3:1 Siirt Il Özel Idaresi Spor Siirt IÖI
  Büyük Anadolu Kirikkale Büyük Anadolu Spor 0:0 Adiyaman 1954 Spor Adiyaman 1954
  68 Aksaray Bld 68 Aksaray Belediye Spor 0:2 Bayrampasa Spor Bayrampasa
  1954 Kelkit Bld 1954 Kelkit Belediyespor 2:2 Karaköprü Belediye Spor Karaköprü Bld
  Modafen Modafen 4:0 Silivrispor Silivrispor
  Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 1:0 Bursa Yildirim Spor Bursa Yildirim
  Muglaspor Muglaspor 1:2 Kozan Spor FK Kozan Spor FK
  52 Orduspor FK 52 Orduspor FK 3:0 Alanya Kestelspor Alanya Kestel
matchday 17 VfB Lübeck II VfB Lübeck II postponed FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite
  SC Weiche 08 II SC Weiche Flensburg 08 II postponed TSV Altenholz TSV Altenholz
  SV Frisia 03 SV Frisia 03 Risum-Lindholm postponed TSV Bordesholm TSV Bordesholm
  Türkspor Kiel Inter Türkspor Kiel postponed Eckernförder SV Eckernförder SV
matchday 21 Zilina B MSK Zilina B 2:3 MFK Dukla Banska Bystrica Banska Bystrica
matchday 15 Natters FC Natters 2:00 PM SK Ebbs Ebbs
matchday 12 FC Saint-Prex FC Amical Saint-Prex 1:30 PM Servette FC U21 Servette U21
matchday 15 FC Spiez FC Spiez postponed FC Allschwil FC Allschwil