To use this site, please enable Javascript.

Matches Jan 17, 2021

matchday 16
Bayern Munich Bayern Munich 2:30 PM SC Freiburg SC Freiburg
 
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 5:00 PM FC Schalke 04 FC Schalke 04
 
Holstein Kiel Holstein Kiel 12:30 PM Karlsruher SC Karlsruher SC
 
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 12:30 PM SV Sandhausen SV Sandhausen
 
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 12:30 PM SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
matchday 19
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 12:00 PM SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
 
MSV Duisburg MSV Duisburg 1:00 PM SV Meppen SV Meppen
matchday 30 Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 12:00 AM Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
  Santos FC Santos FC 7:00 PM Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo
  Athletico-PR Club Athletico Paranaense 7:00 PM São Paulo Futebol Clube São Paulo
  Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 9:15 PM Atlético Clube Goianiense Atlético-GO
  Internacional Sport Club Internacional 11:30 PM Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
  Ceará SC Ceará Sporting Club 11:30 PM Red Bull Bragantino RB Bragantino
matchday 19 Aston Villa Aston Villa postponed Everton FC Everton
  Sheff Utd Sheffield United 2:00 PM Tottenham Hotspur Spurs
 
Liverpool Liverpool FC 4:30 PM Manchester United Man Utd
 
Man City Manchester City 7:15 PM Crystal Palace Crystal Palace
matchday 2 UE Engordany UE Engordany 10:30 AM Atlètic Club d'Escaldes AC Escaldes
  Sant Julia UE Sant Julia 3:30 PM FC Santa Coloma FC Santa Coloma
matchday 18
SSC Napoli SSC Napoli 11:30 AM ACF Fiorentina Fiorentina
  Crotone FC Crotone 2:00 PM Benevento Calcio Benevento
  Sassuolo US Sassuolo 2:00 PM Parma Calcio 1913 Parma
  Atalanta Atalanta BC 5:00 PM Genoa CFC Genoa
 
Inter Inter Milan 7:45 PM Juventus FC Juventus
matchday 20 Stade Brest 29 Stade Brest 29 12:00 PM Stade Rennais FC Stade Rennais
  FC Lorient FC Lorient postponed Dijon FCO Dijon
  FC Nantes FC Nantes 2:00 PM RC Lens Lens
  R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 2:00 PM AS Saint-Étienne Saint-Étienne
  OGC Nice OGC Nice 2:00 PM FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
  LOSC Lille LOSC Lille 4:00 PM Stade Reims Stade Reims
  Olympique Lyon Olympique Lyon 8:00 PM FC Metz FC Metz
matchday 7
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 4:00 PM SK Sturm Graz Sturm Graz
matchday 17 Quick DH HV & CV Quick postponed EVV Echt EVV Echt
  Dongen VV Dongen postponed VV UNA Veldhoven VV UNA
  Unitas GVV Unitas postponed HSC '21 Haaksbergen HSC '21
  Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer postponed RKVV DEM RKVV DEM
  ADO '20 ADO '20 Heemskerk postponed USV Hercules USV Hercules
  Westlandia RKVV Westlandia postponed HVV Hollandia Hollandia
  OFC Oostzaan OFC Oostzaan postponed VV Gemert VV Gemert
  Groene Ster RKSV Groene Ster postponed VV Hoogland Hoogland
  SV Oss '20 SV Oss '20 postponed Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
  Ac. Clinceni Academica Clinceni 12:30 PM FC Hermannstadt FC Hermannstadt
  FC Arges ACSC FC Arges 2:45 PM Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
  Sepsi OSK Sepsi OSK Sf. Gheorghe 5:00 PM CFR Cluj CFR Cluj
matchday 10
FC Sion FC Sion 3:00 PM FC Lugano FC Lugano
matchday 17 RKC Waalwijk RKC Waalwijk 11:15 AM Willem II Tilburg Willem II
  FC Groningen FC Groningen 1:30 PM Twente Enschede FC Twente FC
  VVV-Venlo VVV-Venlo 1:30 PM SC Heerenveen Heerenveen
 
Ajax Ajax Amsterdam 3:45 PM Feyenoord Rotterdam Feyenoord
matchday 19 Denizlispor Denizlispor 10:30 AM Hatayspor Hatayspor
  Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 1:00 PM Caykur Rizespor C. Rizespor
 
Besiktas Besiktas JK 4:00 PM Galatasaray SK Galatasaray
matchday 16 Be Quick 1887 Be Quick 1887 postponed VV Hoogeveen VV Hoogeveen
  SJC Noordwijk SJC Noordwijk postponed RKZVC Zieuwent RKZVC
  SP Silvolde Sportclub Silvolde postponed TAC '90 TAC '90
  SDO Bussum SDO Bussum postponed VV Emmen VV Emmen
  VV De Zouaven VV De Zouaven postponed Alphense Boys Alphense Boys
  Alcides MVV Alcides postponed RKAVV Leidschendam RKAVV
  RKVV Velsen RKVV Velsen postponed HBS Craeyenhout HBS
  Purmersteijn VPV Purmersteijn postponed LONGA '30 LONGA '30
matchday 24 Motherwell FC Motherwell FC 12:00 PM Rangers FC Rangers
matchday 35 Oeste FC-SP Oeste Futebol Clube (SP) 12:00 AM Associação Desportiva Confiança (SE) Confiança-SE
  EC Vitória Esporte Clube Vitória 7:00 PM Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
  EC Vitória Esporte Clube Vitória 7:00 PM Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
  Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 7:00 PM Clube Náutico Capibaribe Náutico
matchday 17 Olympiacos Olympiacos Piraeus 1:00 PM PAS Giannina PAS Giannina
  Volos NPS Volos NPS 3:15 PM PAS Lamia 1964 PAS Lamia
  OFI Crete OFI Crete 3:15 PM PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
  Aris Saloniki Aris Thessaloniki 5:30 PM Panathinaikos Athens Panathinaikos
  AEK Athens AEK Athens 7:30 PM Atromitos Athen Atromitos Athen
matchday 20 KAA Gent KAA Gent 12:30 PM Royal Antwerp FC Royal Antwerp
  Cercle Brugge Cercle Brugge 3:00 PM Standard Liège Standard Liège
  Beerschot V.A. Beerschot V.A. 5:15 PM Club Brugge KV Club Brugge
  Sint-Truiden Sint-Truidense VV 7:45 PM Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
matchday 15 KVK Tienen KVK Tienen postponed Olympic Club Charleroi Farciennes Olym. Charleroi
  Francs Borains Royal Francs Borains postponed Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden
  RFC Lüttich RFC Lüttich postponed FC Knokke FC Knokke
  Rupel Boom FC Rupel Boom postponed URSL Visé URSL Visé
  KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport postponed KSK Heist KSK Heist
matchday 18 Zelzate KVV Zelzate 1:30 PM Olsa Brakel Olsa Brakel
  Merelbeke KFC Merelbeke 1:30 PM RFC Wetteren RFC Wetteren
  KRC Harelbeke Racing Harelbeke 2:00 PM KSC Lokeren-Temse Lokeren-Temse
  Sparta Petegem KFC Sparta Petegem 2:00 PM KVK Westhoek KVK Westhoek
matchday 15 FK Pardubice FK Pardubice 1:00 PM SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
  1.FK Pribram 1.FK Pribram 3:00 PM FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
  Banik Ostrava FC Banik Ostrava 5:30 PM AC Sparta Praha Sparta Praha
Group C Santa Cruz Santa Cruz Futebol Clube (PE) 5:00 PM Brusque Futebol Clube (SC) Brusque
  Ituano Ituano Futebol Clube (SP) 9:00 PM Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
matchday 15 FC UNA Strassen FC UNA Strassen postponed FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
  FC Rodange 91 FC Rodange 91 postponed Swift Hesperange Hesperange
  RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg postponed Union Titus Petange Titus Petange
  US Hostert US Hostert postponed FC Victoria Rosport Vict. Rosport
  Jeunesse Esch Jeunesse Esch postponed FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
  E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck postponed US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
  F91 Dudelange F91 Dudelange postponed FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
  Differdange 03 FC Differdange 03 postponed CS Fola Esch CS Fola Esch
First Round GyE Mendoza Gimnasia y Esgrima de Mendoza - Club Ferro Carril Oeste Ferro
  Agropecuario Argentino Agropecuario - Quilmes Atlético Club Quilmes
  CA Estudiantes CA Estudiantes (Buenos Aires) - Club Atlético Barracas Central Barracas C.
  CD Morón CD Morón - Club Villa Dálmine Villa Dálmine
  Defensores Defensores de Belgrano - Instituto AC Córdoba Instituto AC
  Tigre Club Atlético Tigre - Club Atlético San Martín (SJ) San Martín
  Atlanta Club Atlético Atlanta - Club Atlético San Martín (Tucumán) San Martín (T)
  CD Riestra Club Deportivo Riestra - Club Atlético Temperley CA Temperley
First Preliminary Round CD Riestra Club Deportivo Riestra 8:10 PM Club Atlético Temperley CA Temperley
  Atlanta Club Atlético Atlanta 8:10 PM Club Atlético San Martín (Tucumán) San Martín (T)
  Defensores Defensores de Belgrano 8:10 PM Instituto AC Córdoba Instituto AC
  GyE Mendoza Gimnasia y Esgrima de Mendoza 8:10 PM Club Ferro Carril Oeste Ferro
  CD Morón CD Morón 8:10 PM Club Villa Dálmine Villa Dálmine
  CA Estudiantes CA Estudiantes (Buenos Aires) 10:10 PM Club Atlético Barracas Central Barracas C.
  Tigre Club Atlético Tigre 10:15 PM Club Atlético San Martín (SJ) San Martín
matchday 2 CD Cruz Azul CD Cruz Azul 1:00 AM Puebla FC Puebla FC
  Monterrey CF Monterrey 3:06 AM CF América América
  UNAM Pumas UNAM Pumas 6:00 PM Mazatlán FC Mazatlán FC
matchday 1 Junior FC Junior FC 12:30 AM Independiente Medellín Indep. Medellín
  Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 7:00 PM CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
  Patriotas Boyacá Patriotas FC postponed CD América de Cali CD América
  Atl. Nacional Atlético Nacional 11:05 PM Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
  Leones Negros CD Leones Negros de la UdeG 11:01 PM Tlaxcala FC Tlaxcala
matchday 4 Newcastle Newcastle United Jets 5:05 AM Macarthur FC Macarthur
matchday 6 Entag El Harby Entag El Harby 12:30 PM Smouha SC Smouha
matchday 8 Bank El Ahly Bank El Ahly 3:00 PM El Ahly Cairo El Ahly
matchday 9 ES Metlaoui Etoile Sportive Metlaoui 1:00 PM US Tataouine US Tataouine
  US Monastir US Monastir 1:00 PM Olympique Beja Olympique Beja
  ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 1:00 PM Avenir Sportif Rejiche AS Rejiche
  CA Bizertin Club Athlétique Bizertin 1:00 PM Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
  Esperance Esperance Tunis 3:00 PM Stade Tunisien Stade Tunisien
Third Round Espanyol RCD Espanyol Barcelona 11:00 AM CA Osasuna CA Osasuna
  Málaga CF Málaga CF 11:00 AM Granada CF Granada CF
  Sporting Gijón Sporting Gijón 3:00 PM Real Betis Balompié Real Betis
  Navalcarnero CDA Navalcarnero 3:00 PM SD Eibar SD Eibar
  Alcorcón AD Alcorcón 5:00 PM Valencia CF Valencia
  CD Tenerife CD Tenerife 5:00 PM Villarreal CF Villarreal
Final
FC Barcelona FC Barcelona 8:00 PM Athletic Bilbao Athletic
matchday 1 Progreso Club Atlético Progreso 1:00 PM Montevideo City Torque Mvd City Torque
  CA Fénix CA Fénix 8:00 PM Atletico River Plate Montevideo River Plate
  Nacional Club Nacional 10:30 PM CA Rentistas Rentistas
matchday 8 Hawke’s Bay Hawke’s Bay United 12:00 AM Team Wellington Team Wellington
  W. Phoenix Res. Wellington Phoenix Reserves 3:00 AM Waitakere United Waitakere Utd.
matchday 20 Samut Sakhon FC Thai Union Samut Sakhon FC postponed Grand Andaman Ranong United Ranong Utd.
  Customs Utd. MOF Customs United postponed Sisaket FC Sisaket FC
  Chainat FC Chainat Hornbill FC postponed Uthai Thani FC Uthai Thani FC
  Ayutthaya Utd. Ayutthaya United postponed Kasetsart FC Kasetsart FC
matchday 18 Pescara Delfino Pescara 1936 2:00 PM US Cremonese Cremonese
  FC Empoli FC Empoli 8:00 PM US Salernitana 1919 Salernitana
matchday 19 Juventus U23 Juventus U23 11:30 AM Piacenza Calcio 1919 Piacenza
  Olbia Olbia Calcio 1905 11:30 AM US Grosseto 1912 Grosseto
  Pro Sesto SSD Pro Sesto 2:00 PM AS Livorno AS Livorno
  UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 2:00 PM Calcio Lecco 1912 Lecco
  Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 2:00 PM Carrarese Calcio 1908 Carrarese
  Como Como 1907 2:00 PM Novara Calcio 1908 Novara
  Pergolettese US Pergolettese 1932 2:00 PM US Città di Pontedera Pontedera
  Südtirol FC Südtirol 2:00 PM Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
  Perugia AC Perugia Calcio 2:00 PM Feralpisalò Feralpisalò
  Sambenedettese US Sambenedettese 2:00 PM Calcio Padova Padova
  Carpi Carpi FC 1909 4:30 PM Ravenna FC Ravenna
  Modena Modena FC 2018 4:30 PM Virtusvecomp Verona Virtus Verona
  Palermo Palermo FC 11:30 AM Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
  Catania Calcio Catania 2:00 PM Calcio Foggia 1920 Foggia
  Monopoli SS Monopoli 1966 2:00 PM US Catanzaro Catanzaro
  Juve Stabia SS Juve Stabia 4:30 PM Ternana Calcio Ternana
  Paganese Paganese Calcio 1926 4:30 PM Casertana FC Casertana
  Viterbese US Viterbese 1908 4:30 PM Teramo Calcio 1913 Teramo
  Bisceglie AS Bisceglie 1913 4:30 PM SSC Bari Bari
matchday 31 Colo Colo CSD Colo Colo 9:00 PM Club Universidad de Chile U. de Chile
matchday 11 Kahramanmaras Kahramanmarasspor 10:00 AM Corum FK Corum FK
matchday 12 Inegölspor Inegölspor 10:00 AM Sancaktepe FK Sancaktepe FK
matchday 15 Sanliurfaspor Sanliurfaspor 10:00 AM Kocaelispor Kocaelispor
  Sakaryaspor Sakaryaspor 10:00 AM Serik Belediyespor Serik Belediye
matchday 20 NEC Nijmegen NEC Nijmegen 11:15 AM SC Cambuur-Leeuwarden SC Cambuur
matchday 14 Nacional CD Nacional 3:00 PM Moreirense FC Moreirense
  Santa Clara CD Santa Clara 5:30 PM FC Famalicão Famalicão
  Gil Vicente Gil Vicente FC 8:00 PM CS Marítimo Marítimo
matchday 16 Académico Viseu Académico Viseu FC 11:15 AM UD Oliveirense Oliveirense
  Feirense CD Feirense 11:15 AM FC Porto B FC Porto B
  Arouca FC Arouca 2:00 PM CD Mafra Mafra
  Varzim Varzim SC 5:00 PM Casa Pia AC Casa Pia
matchday 10 Celta Vigo B Celta Vigo B postponed CD Guijuelo CD Guijuelo
  Covadonga CD Covadonga 11:00 AM CD Lealtad CD Lealtad
  Burgos CF Burgos CF postponed Real Valladolid B Valladolid B
  Salamanca CF Salamanca CF UDS 3:00 PM Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
  UP Langreo UP Langreo 3:30 PM Real Oviedo Vetusta Oviedo Vetusta
  Pontevedra Pontevedra CF 4:00 PM Racing Ferrol Racing Ferrol
  Zamora CF Zamora CF 4:30 PM Coruxo FC Coruxo FC
  SD Ejea SD Ejea postponed CD Tudelano CD Tudelano
  Calahorra CD Calahorra 3:30 PM Haro Deportivo Haro Deportivo
  CA Osasuna Prom CA Osasuna Promesas 3:30 PM SD Tarazona SD Tarazona
  CD Izarra CD Izarra 4:00 PM UD Mutilvera UD Mutilvera
  SD Logroñés SD Logroñés 4:00 PM CD Ebro CD Ebro
matchday 12 Orihuela CF Orihuela CF postponed CF La Nucía CF La Nucía
  Valencia B Valencia Mestalla 11:00 AM Atzeneta UE Atzeneta UE
  Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 11:00 AM FC Barcelona B FC Barcelona B
  Hércules CF Hércules CF 11:00 AM CD Alcoyano CD Alcoyano
  AE Prat AE Prat 11:00 AM RCD Espanyol B RCD Espanyol B
  UD Ibiza UD Ibiza 11:00 AM Atlético Levante UD Atl. Levante
  Villarreal CF B Villarreal CF B 11:00 AM Penya Deportiva Santa Eulalia Penya Deportiva
  UE Olot UE Olot 3:30 PM UE Cornellà UE Cornellà
  FC Andorra FC Andorra 4:00 PM UE Llagostera UE Llagostera
  CE L’Hospitalet CE L’Hospitalet 5:00 PM CF Badalona CF Badalona
matchday 10 Recr. Huelva Recreativo Huelva 11:00 AM Atlético Sanluqueño Sanluqueño
  UCAM Murcia UCAM Murcia CF 11:00 AM Sevilla Atlético Sevilla Atl.
  Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético postponed Cádiz CF B Cádiz B
  Recre Granada Recreativo Granada 11:00 AM Real Murcia CF Real Murcia
  San Fernando CD San Fernando CD 11:00 AM UD Tamaraceite UD Tamaraceite
  Lorca Deportiva CF Lorca Deportiva 11:00 AM Córdoba CF Córdoba CF
  Yeclano Yeclano Deportivo 4:00 PM Linares Deportivo Linares
  Marbella FC Marbella FC 4:00 PM Algeciras CF Algeciras CF
  Betis B Betis Deportivo Balompié 5:30 PM CD El Ejido 2012 CD El Ejido
  Inter de Madrid DUX Internacional de Madrid postponed Atlético Baleares Atl. Baleares
  CD Badajoz CD Badajoz 11:00 AM UD Socuéllamos Socuéllamos
  R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda postponed Getafe CF B Getafe CF B
  CP Villarrobledo CP Villarrobledo postponed UD Melilla UD Melilla
  UD Poblense UD Poblense 11:00 AM Atlético Madrid B Atl. Madrid B
  CF Talavera CF Talavera de la Reina 11:00 AM Mérida AD Mérida AD
  Extremadura Extremadura UD 4:00 PM CD Don Benito CD Don Benito
  Villanovense CF Villanovense 4:00 PM Villarrubia CF Villarrubia CF
matchday 2 Saprissa Deportivo Saprissa 2:00 AM ADR Jicaral ADR Jicaral
  Cartaginés CS Cartaginés 5:00 PM Guadalupe FC Guadalupe FC
  Santos FC Santos de Guápiles FC 9:00 PM Municipal Pérez Zeledón Pérez Zeledón
  Grecia Municipal Grecia 9:00 PM Sporting San José Sp. San José
matchday 21 SF Baumberg SF Baumberg postponed 1.FC Kleve 1.FC Kleve
  Cronenberger SC Cronenberger SC postponed Schwarz-Weiß Essen SW Essen
  SC Velbert SC Velbert postponed DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
  Jahn Hiesfeld TV Jahn Hiesfeld postponed SSVg Velbert 02 Velbert 02
  Niederwenigern SF Niederwenigern postponed TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf
  Schonnebeck SpVg Schonnebeck postponed 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt
  Union Nettetal SC Union Nettetal postponed TSV Meerbusch TSV Meerbusch
  Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord postponed 1.FC Monheim 1.FC Monheim
  VfB Hilden VfB 03 Hilden postponed FC Kray FC Kray
  Düsseldorf-West SC Düsseldorf-West postponed 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
  FSV Duisburg FSV Duisburg postponed Ratingen 04/19 Ratingen 04/19
matchday 13 Kozan Spor FK Kozan Spor FK 10:00 AM Silivrispor Silivrispor
matchday 20 Pafos FC Pafos FC 2:00 PM APOEL Nicosia APOEL Nicosia
  Apol. Limassol Apollon Limassol 4:30 PM Olympiakos Nicosia Olympiakos N.
matchday 4 Resources Cap. Resources Capital postponed Hong Kong Rangers HK Rangers
matchday 1 S.H.B. Da Nang S.H.B. Da Nang FC 10:00 AM Ho Chi Minh City FC HCM City
  HL Ha Tinh FC Hong Linh Ha Tinh FC 11:00 AM Than Quang Ninh FC Quang Ninh FC
  Sai Gon FC Sai Gon FC 12:15 PM HOANG ANH Gia Lai FC H.A. Gia Lai FC
matchday 10 St Joseph's FC St Joseph's FC postponed Europa FC Europa FC
  Lynx FC Lynx FC postponed Mons Calpe SC Mons Calpe
matchday 9 Ashanti Gold Ashanti Gold SC 3:00 PM Medeama SC Medeama
  Karela United Karela United FC 3:00 PM Berekum Chelsea FC Berekum Chelsea
  King Faisal King Faisal FC 3:00 PM Elmina Sharks FC Elmina Sharks
  Aduana Stars Aduana Stars FC 3:00 PM Legon Cities FC Legon Cities FC
  Bechem United Bechem United FC 3:00 PM Dreams FC Dreams FC
  WAFA SC West African Football Academy 3:00 PM Asante Kotoko SC Asante Kotoko
  Hearts of Oak Hearts of Oak 6:00 PM Eleven Wonders FC Eleven Wonders
matchday 5 Plateau United Plateau United FC 3:00 PM Adamawa United Adamawa United
  Jigawa Jigawa Golden Stars FC 3:00 PM Kwara United FC Kwara United
  Sunshine Stars Sunshine Stars 3:00 PM Warri Wolves FC Warri Wolves FC
  Enyimba Aba Enyimba Aba 3:00 PM Kano Pillars Kano Pillars
  Ifeanyi Ubah Ifeanyi Ubah FC 3:00 PM Abia Warriors FC Abia Warriors
  Rivers United Rivers United FC 3:00 PM FC Heartland FC Heartland
  MFM FC MFM FC 3:00 PM Enugu Rangers IFC Enugu Rangers
  Nasarawa United Nasarawa United 3:00 PM Katsina United FC Katsina Utd.
  Akwa United Akwa United 3:00 PM Wikki Tourists Wikki Tourists
  Lobi Stars Lobi Stars FC 3:00 PM Dakkada FC Dakkada FC
  Lecce U19 Lecce Primavera 10:00 AM Virtus Entella Primavera Entella U19
matchday 14 Bologna U17 Bologna Under 17 2:00 PM Lazio Under 17 Lazio U17
  Spezia U17 Spezia Under 17 2:00 PM Cremonese Under 17 Cremonese U17
  Genoa U17 Genoa Under 17 2:00 PM Torino Under 17 Torino U17
  Entella U17 Virtus Entella Under 17 2:00 PM Reggiana Under 17 Reggiana U17
  Juventus U17 Juventus Under 17 2:00 PM Parma Under 17 Parma U17
  Pisa U17 Pisa Under 17 2:00 PM Sassuolo Under 17 Sassuolo U17
  Cittadella U17 Cittadella Under 17 2:00 PM Inter Under 17 Inter U17
  Vicenza U17 Vicenza Under 17 2:00 PM SPAL U17 SPAL U17
  Milan U17 Milan Under 17 2:00 PM Hellas Under 17 Hellas U17
  Cagliari U17 Cagliari Under 17 2:00 PM Pordenone Under 17 Pordenone U17
  Udinese U17 Udinese Under 17 2:00 PM Monza Under 17 Monza U17
  Chievo U17 Chievo Under 17 2:00 PM Brescia Under 17 Brescia U17
  Venezia U17 Venezia Under 17 2:00 PM Atalanta Bergamo U17 Atalanta U17
  Caratese US Folgore Caratese 1:30 PM FBC Casale Casale
  PDHA Pont Donnaz Hone Arnad 1:30 PM USD Lavagnese 1919 Lavagnese
  Bra AC Bra 1:30 PM AC Saluzzo Saluzzo
  Fossano Fossano Calcio 1:30 PM FC Vado Vado
  Sestri Levante USD Sestri Levante 1919 1:30 PM GS Arconatese Arconatese
  Chieri ASD Chieri Calcio 1:30 PM Borgosesia Calcio Borgosesia
  Derthona HSL Derthona 1:30 PM USD Castellanzese 1921 Castellanzese
  Caronnese SC Caronnese 1:30 PM Legnano AC Legnano
  Imperia ASD Imperia 1923 1:30 PM Sanremese Calcio Sanremese
  Città Varese ASD Città Di Varese 1:30 PM AC Gozzano Gozzano
matchday 12 USD Breno USD Breno 1:30 PM Villa Valle Villa Valle
  Ponte S. Pietro AC Ponte San Pietro 1:30 PM Virtus Ciserano Bergamo 1909 Virtus Bergamo
  Vis Nova ASD Vis Nova Giussano 1:30 PM Casatese Casatese
  Caravaggio USD Caravaggio 1:30 PM Desenzano Calvina Calvina
  Real Calepina SSD Real Calepina FC 2020 1:30 PM USD 1913 Seregno Calcio Seregno
  Crema AC Crema 1908 1:30 PM Franciacorta FC Franciacorta
  ASD Sona Calcio ASD Sona Calcio 1:30 PM USD Scanzorosciate Scanzorosciate
  NibionnOggiono ASD NibionnOggiono 1:30 PM ASD Fanfulla Fanfulla
  Tritium Tritium Calcio 1908 1:30 PM A.S.D. Brusaporto Brusaporto
matchday 14 Montebelluna Calcio Montebelluna 1909 1:30 PM FC Arzignano Valchiampo Arzignano
  Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane postponed AC Delta Porto Tolle Delta PT
  Campodarsego AC Campodarsego postponed AC Este 1920 Este
  Luparense Luparense FC 1:30 PM AC Mestre Mestre
  Adriese 1906 US Adriese 1906 1:30 PM Union Feltre Union Feltre
  Cartigliano ASD Cartigliano 1:30 PM AC Belluno 1905 Belluno
  Manzanese ASD Manzanese Calcio 1:30 PM Union San Giorgio Sedico Union S.Giorgio
  Caldiero Caldiero Terme postponed Clodiense SSD Clodiense
  Chions APC Chions 1:30 PM GSD Ambrosiana Ambrosiana
  Virtus Bolzano Virtus Bolzano 1:30 PM AC Trento Trento
matchday 12 Mezzolara Mezzolara Calcio 1:30 PM G.S. Bagnolese Bagnolese
  Rimini Rimini FC postponed Sammaurese Calcio Sammaurese
  Correggese Correggese Calcio 1948 1:30 PM US Corticella US Corticella
  Pro Sorgenti Pro Livorno Sorgenti 1:30 PM AC Prato Prato
  Sasso Marconi Sasso Marconi Zola SSD 1:30 PM SSDRL Marignanese Calcio Marignanese
  Ghiviborgo Ghivizzano Borgo a Mozzano 1:30 PM Aglianese Calcio 1923 Aglianese
  Progresso SCD Progresso Calcio 1:30 PM US Fiorenzuola 1922 Fiorenzuola
  Lentigione Lentigione Calcio 1:30 PM Forlì FC Forlì
  Real Forte USD Real Forte Querceta 1:30 PM Seravezza Pozzi Calcio Seravezza Pozzi
  Cannara ASD Cannara 1:30 PM Sangiovannese 1927 Sangiovannese
  Trestina Sporting Club Trestina 1:30 PM UC Sinalunghese Sinalunghese
  Foll. Gavorrano US Follonica Gavorrano 1:30 PM AS Ostiamare Lido Calcio Ostiamare
  Trastevere Trastevere Calcio postponed ASD Foligno Calcio Foligno Calcio
  Montevarchi Aquila 1902 Montevarchi 1:30 PM US Pianese Pianese
  Lornano Badesse Lornano Badesse Calcio 1:30 PM Calcio Flaminia Flaminia
  Scandicci CS Scandicci 1908 1:30 PM ASD Grassina Grassina
  Montespaccato Montespaccato Savoia postponed Tiferno 1919 Tiferno
matchday 18 Sangiovannese Sangiovannese 1927 1:30 PM ASD Foligno Calcio Foligno Calcio
matchday 12 Albalonga Cynthialbalonga Calcio 1:30 PM San Nicolò Notaresco SN Notaresco
  Rieti FC Rieti 1:30 PM Olympia Agnonese Agnonese
  Pineto Pineto Calcio 1:30 PM Atletico Terme Fiuggi Atletico Fiuggi
  Tolentino Tolentino Calcio postponed SSD Città di Campobasso Campobasso
  Giulianova Real Giulianova SSD 1:30 PM FC Aprilia Racing Club Racing Aprilia
  Vastese ASD Vastese Calcio 1902 1:30 PM ASD Castelnuovo Vomano Castelnuovo
  Porto S'Elpidio Porto Sant'Elpidio MP postponed Montegiorgio Calcio Montegiorgio
  Recanatese US Recanatese 1:30 PM Gsd Castelfidardo Calcio Castelfidardo
  Vastogirardi Polisportiva Vastogirardi postponed FC Matese Matese
  Florida Team Nuova Florida 1:30 PM Latina Calcio 1932 Latina Calcio
  Giugliano FC Giugliano 1928 1:30 PM SEF Torres 1903 Torres
  Afragolese Afragolese 1944 1:30 PM Vis Artena Vis Artena
  Gladiator Gladiator 1924 1:30 PM SS Nola 1925 Nola
  Arzachena Arzachena Costa Smeralda 1:30 PM ASD Carbonia Carbonia
  Muravera Muravera Calcio postponed Monterosi FC Monterosi
  Latte Dolce Sassari Latte Dolce 1:30 PM ASD Lanusei Calcio Lanusei
  Cassino Cassino Calcio 1924 1:30 PM US Savoia 1908 Savoia
  Insieme Formia SSD Insieme Formia postponed Nocerina 1910 Nocerina
  Bitonto US Bitonto Calcio postponed Asd Puteolana 1902 Puteolana
  Molfetta Molfetta Calcio 1:30 PM FBC Gravina Gravina
  Fidelis Andria SSD Fidelis Andria 1:30 PM AC Nardò Nardò
  Portici Portici 1906 postponed Taranto FC 1927 Taranto
  Cerignola Audace Cerignola 1:30 PM Brindisi FC Brindisi
  Francavilla FC Francavilla 1931 1:30 PM Real Agro Aversa R. Aversa
  Team Altamura ASD Team Altamura 1:30 PM US Città di Fasano Fasano
  Picerno AZ Picerno 1:30 PM Sorrento 1945 Sorrento
  Lavello USD Lavello 1:30 PM Casarano Calcio Casarano
  Biancavilla Calcio Biancavilla 1990 1:30 PM Roccella Roccella
  Licata Licata Calcio 1:30 PM Troina Troina
  Rotonda Rotonda Calcio postponed Gelbison Vallo della Lucania Gelbison
  Cittanovese Cittanova Calcio 1939 postponed Castrovillari Calcio Castrovillari
  Marina Ragusa Marina di Ragusa 1:30 PM Paternò Calcio Paternò
  Acireale Città di Acireale 1946 postponed FC Messina FC Messina
  ACR Messina ACR Messina 1:30 PM ASD San Luca San Luca
  Città S.Agata Città di Sant'Agata 1:30 PM SSD Dattilo 1980 Dattilo
  Rende Rende Calcio 1968 1:30 PM Santa Maria Cilento S.Maria Cilento
matchday 16 Santa Lucia FC Santa Lucia FC 1:00 PM Zejtun Corinthians FC Zejtun C.
  St.George's FC St. George's FC 10:00 AM Swieqi United FC FC Swieqi Utd.
  Pietà Hotspurs Pietà Hotspurs FC 1:00 PM Pembroke Athleta FC Pembroke
  Mqabba FC Mqabba FC 2:00 PM Zebbug Rangers FC Zebbug Rangers
  Naxxar Lions FC Naxxar Lions FC 5:00 PM Qormi FC QFC
  Vittoriosa Vittoriosa Stars FC 6:00 PM Marsa FC Marsa FC
matchday 11 Black Leopards Black Leopards FC 1:30 PM Orlando Pirates Orlando Pirates
  AmaZulu FC AmaZulu FC 1:30 PM Maritzburg United FC Maritzburg Utd.
  Chippa United Chippa United postponed TS Galaxy FC TS Galaxy FC
matchday 1 Mohammedan Mohammedan SC (Dhaka) 2:00 PM Arambagh Krira Sangha Arambagh KS
matchday 13 Jamshedpur FC Jamshedpur FC 11:30 AM NorthEast United FC NorthEast Utd.
  FC Goa FC Goa 2:00 PM ATK Mohun Bagan FC ATK Mohun Bagan

Select date

Player birthdays

Coach birthdays

Transfers

  • Jack Burroughs
    Age: 19 Years  Scotland
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: End of loan
    Gloucester City
     
    Coventry City U23
  • Ben Woodburn
    Age: 21 Years  Wales
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 4,50 m €
    Fee: End of loan
    Blackpool FC
     
    Liverpool FC
  • Domagoj Drozdek
    Age: 24 Years  Croatia
    Position: Left Winger
    Market value: 700 k €
    Fee: End of loan
    NK Varazdin
     
    NK Lokomotiva Zagreb
  • Robbie Crawford
    Age: 26 Years  Scotland
    Position: Central Midfield
    Market value: 325 k €
    Fee: End of loan
    Motherwell FC
     
    Livingston FC
  • Tom James
    Age: 24 Years  Wales
    Position: Right-Back
    Market value: 200 k €
    Fee: End of loan
    Wigan Athletic
     
    Hibernian FC
  • Jamie Proctor
    Age: 28 Years  England
    Position: Centre-Forward
    Market value: 150 k €
    Fee: End of loan
    Newport County
     
    Rotherham United
  • Lars Lokotsch
    Age: 24 Years  Germany
    Position: Centre-Forward
    Market value: 125 k €
    Fee: End of loan
    Raith Rovers FC
     
    Livingston FC
  • Jordan Young
    Age: 21 Years  Scotland
    Position: Mittelfeld
    Market value: 100 k €
    Fee: End of loan
    Gloucester City
     
    Coventry City U23
  • Innes Cameron
    Age: 20 Years  Scotland
    Position: Centre-Forward
    Market value: 50 k €
    Fee: End of loan
    Ayr United FC
     
    Kilmarnock FC
  • Iain Russell
    Age: 38 Years  Scotland
    Position: Left Winger
    Market value: -
    Fee: End of loan
    Cowdenbeath FC
     
    Pollok FC
  • Ryan Burke
    Age: 20 Years  Ireland
    Position: Left-Back
    Market value: -
    Fee: End of loan
    Yeovil Town
     
    Birmingham City U23
  • Cameron Antwi
    Age: 19 Years  England
    Position: Defensive Midfield
    Market value: -
    Fee: End of loan
    Southport FC
     
    Blackpool FC
  • Harry Stone
    Age: 18 Years  Scotland
    Position: Goalkeeper
    Market value: -
    Fee: End of loan
    The Spartans FC
     
    Heart of Midlothian FC Reserves
  • Liam Douglas
    Age: 20 Years  Scotland
    Position: Right-Back
    Market value: -
    Fee: End of loan
    Dalbeattie Star FC
     
    Queen of the South FC Reserves
  • Scott Dunn
    Age: 19 Years  Scotland
    Position: Abwehr
    Market value: -
    Fee: End of loan
    St. Cuthbert Wanderers FC
     
    Queen of the South FC Reserves