For using this site, please activate JavaScript.

Matches Oct 17, 2020

Matchday 4
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 2:30 PM Borussia Dortmund Bor. Dortmund
 
FC Augsburg FC Augsburg 2:30 PM RB Leipzig RB Leipzig
 
SC Freiburg SC Freiburg 2:30 PM SV Werder Bremen Werder Bremen
 
Hertha BSC Hertha BSC 2:30 PM VfB Stuttgart VfB Stuttgart
 
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 2:30 PM Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
 
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 5:30 PM Bayern Munich Bayern Munich
 
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 7:30 PM VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
 
Karlsruher SC Karlsruher SC 12:00 PM SV Sandhausen SV Sandhausen
 
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 12:00 PM VfL Bochum VfL Bochum
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 12:00 PM Hamburger SV Hamburger SV
Matchday 5
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 1:00 PM SC Verl SC Verl
 
FSV Zwickau FSV Zwickau 1:00 PM KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
 
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 1:00 PM TSV 1860 Munich 1860 Munich
 
VfB Lübeck VfB Lübeck 1:00 PM SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
 
FC Bayern II FC Bayern Munich II 1:00 PM 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
 
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 1:00 PM SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
  52 Orduspor FK 52 Orduspor FK 12:00 PM Silivrispor Silivrispor
  1954 Kelkit Bld 1954 Kelkit Belediyespor 12:00 PM Kozan Spor FK Kozan Spor FK
  Alanya Kestel Alanya Kestelspor 12:30 PM Bayrampasa Spor Bayrampasa
  68 Aksaray Bld 68 Aksaray Belediye Spor 12:30 PM Muglaspor Muglaspor
  Düzce Spor Düzce Spor 12:30 PM Siirt Il Özel Idaresi Spor Siirt Idare
  Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 1:00 PM Adiyaman 1954 Spor Adiyaman 1954
  Bursa Yildirim Bursa Yildirim Spor 1:00 PM Karaköprü Belediye Spor Karaköprü Bld
  Bergama Bld Bergama Belediyespor 1:00 PM Kirikkale Büyük Anadolu Spor Büyük Anadolu
Semi-Finals 1st Leg Wydad AC Wydad Casablanca 8:00 PM El Ahly Cairo El Ahly
Matchday 5 Leeds Leeds United 3:00 PM Wolverhampton Wanderers Wolves
  Sheff Utd Sheffield United 3:00 PM Fulham FC Fulham
 
Chelsea Chelsea FC 3:00 PM Southampton FC Southampton
 
Leicester Leicester City 3:00 PM Aston Villa Aston Villa
 
Spurs Tottenham Hotspur 3:00 PM West Ham United West Ham
 
Crystal Palace Crystal Palace 3:00 PM Brighton & Hove Albion Brighton
 
Man City Manchester City 3:00 PM Arsenal FC Arsenal
 
West Brom West Bromwich Albion 3:00 PM Burnley FC Burnley
 
Everton Everton FC 3:00 PM Liverpool FC Liverpool
  Newcastle Newcastle United 3:00 PM Manchester United Man Utd
Matchday 4
SSC Napoli SSC Napoli 2:00 PM Atalanta BC Atalanta
 
Inter Inter Milan 5:00 PM AC Milan AC Milan
  Sampdoria UC Sampdoria 5:00 PM SS Lazio Lazio
  Crotone FC Crotone 7:45 PM Juventus FC Juventus
Matchday 7 DOVO VV DOVO Veenendaal 1:30 PM VV Ter Leede Ter Leede
  Hoek HSV Hoek 1:30 PM VV Staphorst Staphorst
  ODIN '59 ODIN '59 Heemskerk 1:30 PM VV Goes VV Goes
  Harkemase Boys Harkemase Boys 1:30 PM Ajax Amateurs Ajax Amateurs
  VVOG VVOG Harderwijk 1:30 PM ACV Assen ACV Assen
  Barendrecht BVV Barendrecht 1:30 PM Sportlust '46 Sportlust '46
  Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 2:00 PM VV SteDoCo SteDoCo
  VVSB VVSB Noordwijkerhout 5:00 PM Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
  FC Lisse FC Lisse 5:00 PM DVS '33 Ermelo DVS '33
Matchday 4
Servette FC Servette FC 6:00 PM BSC Young Boys BSC Young Boys
 
FC Vaduz FC Vaduz 6:00 PM FC Lugano FC Lugano
Matchday 5
Ajax Ajax Amsterdam 5:45 PM SC Heerenveen Heerenveen
  Heracles Almelo Heracles Almelo 7:00 PM RKC Waalwijk RKC Waalwijk
  Willem II Willem II Tilburg 7:00 PM Twente Enschede FC Twente FC
  AZ Alkmaar AZ Alkmaar 8:00 PM VVV-Venlo VVV-Venlo
 
Kayserispor Kayserispor 11:00 PM Sivasspor Sivasspor
 
Trabzonspor Trabzonspor 11:00 PM Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
 
Galatasaray Galatasaray SK 11:00 PM Alanyaspor Alanyaspor
 
Antalyaspor Antalyaspor 11:00 PM Gaziantep FK Gaziantep FK
  Hatayspor Hatayspor 11:00 PM Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
  Karagümrük Fatih Karagümrük 11:00 PM Kasimpasa Kasimpasa
  Konyaspor Konyaspor 11:00 PM Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
  C. Rizespor Caykur Rizespor 11:00 PM MKE Ankaragücü Ankaragücü
  Göztepe Göztepe 11:00 PM Fenerbahce SK Fenerbahce
 
Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 11:00 PM Denizlispor Denizlispor
Matchday 7 RKAV Volendam RKAV Volendam 1:30 PM ASV De Dijk De Dijk
  Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord 1:30 PM NSC Nijkerk NSC Nijkerk
  Noordscheschut VV Noordscheschut 1:30 PM AZSV Aalten AZSV Aalten
  Berkum VV Berkum 1:30 PM AVV Swift Swift
  VV Eemdijk VV Eemdijk 1:30 PM SV Urk SV Urk
  Genemuiden SC Genemuiden 1:30 PM HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen
  Buitenpost VV Buitenpost 1:30 PM SDC Putten SDC Putten
  ONS Sneek ONS Sneek 2:00 PM VV DETO Twenterand DETO
  LONGA '30 LONGA '30 6:00 PM Sportclub Silvolde SP Silvolde
Matchday 11 Celtic Celtic FC 12:30 PM Rangers FC Rangers
  Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 3:00 PM St. Johnstone FC St. Johnstone
  Livingston FC Livingston FC 3:00 PM Kilmarnock FC Kilmarnock FC
  Ross County Ross County FC 3:00 PM Hibernian FC Hibernian FC
  Dundee United Dundee United FC 3:00 PM Aberdeen FC Aberdeen FC
  St. Mirren St. Mirren FC 3:00 PM Motherwell FC Motherwell FC
Matchday 16 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 8:00 PM Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
  Náutico Clube Náutico Capibaribe 8:00 PM Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
  Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 8:00 PM Esporte Clube Juventude Juventude
  Botafogo-SP Botafogo Futebol Clube (SP) 8:00 PM América Futebol Clube (MG) América-MG
  Confiança-SE Associação Desportiva Confiança (SE) 8:00 PM Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
  Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 8:00 PM Centro Sportivo Alagoano (AL) CSA
  Paraná Paraná Clube 8:00 PM Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) Sampaio Corrêa
  Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 8:00 PM Esporte Clube Vitória EC Vitória
  CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 8:00 PM Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
  Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 8:00 PM Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Matchday 6 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 - Desna Chernigiv Desna
  Shakhtar D. Shakhtar Donetsk - PFK Lviv PFK Lviv
  FK Oleksandriya FK Oleksandriya - Ingulets Petrove Ingulets
  Rukh Lviv Rukh Lviv - Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
  FK Minaj FK Minaj - FK Mariupol FK Mariupol
  Zorya Lugansk Zorya Lugansk - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
  Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk - Vorskla Poltava Vorskla
Matchday 9 Cercle Brugge Cercle Brugge 3:15 PM KAA Gent KAA Gent
  Beerschot V.A. K. Beerschot V.A. 5:30 PM Sint-Truidense VV Sint-Truiden
  KV Mechelen KV Mechelen 5:30 PM KV Kortrijk KV Kortrijk
  Standard Liège Standard Liège 7:45 PM Club Brugge KV Club Brugge
Matchday 7 Lommel SK Lommel SK 7:45 PM KVC Westerlo KVC Westerlo
Matchday 4 Patro Eisden Patro Eisden Maasmechelen 7:00 PM FCV Dender EH FCV Dender EH
  KSK Heist KSK Heist 7:00 PM KSV Roeselare KSV Roeselare
  Olym. Charleroi Olympic Club Charleroi Farciennes 7:00 PM RFC Lüttich RFC Lüttich
  KFC Mandel Utd. KFC Mandel United 7:00 PM KVV Thes Sport Thes Sport
Matchday 5 Dikkelvenne SC Dikkelvenne 6:30 PM KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
  FC Gullegem FC Gullegem 6:30 PM KVV Zelzate Zelzate
  KSK Ronse KSK Ronse 7:00 PM KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
  RFC Wetteren RFC Wetteren 7:00 PM KSC Lokeren-Temse Lokeren-Temse
  KRC Gent KRC Gent 7:00 PM KVK Ninove KVK Ninove
Matchday 7 Slavia Prague SK Slavia Prague 3:30 PM FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
  FK Jablonec FK Jablonec 3:30 PM FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
  FK Pardubice FK Pardubice 3:30 PM Slezsky FC Opava SFC Opava
  FK Teplice FK Teplice 3:30 PM FC Slovan Liberec Slovan Liberec
  C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 3:30 PM FC FASTAV Zlin FC Zlin
  MFK Karvina MFK Karvina 3:30 PM FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
  Slovácko 1.FC Slovácko 3:30 PM SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
  1.FK Pribram 1.FK Pribram 3:30 PM FC Banik Ostrava Banik Ostrava
  Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 3:30 PM AC Sparta Praha Sparta Praha
Matchday 5 FC Midtjylland FC Midtjylland 3:00 PM Odense Boldklub Odense BK
Matchday 8 Hajduk Split HNK Hajduk Split 6:00 PM HNK Sibenik HNK Sibenik
  Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 6:00 PM HNK Gorica HNK Gorica
  Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 6:00 PM NK Istra 1961 NK Istra
  HNK Rijeka HNK Rijeka 6:00 PM NK Varazdin NK Varazdin
  NK Osijek NK Osijek 6:00 PM NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Matchday 20 FF Jaro FF Jaro 12:00 PM AC Kajaani AC Kajaani
  Ekenäs IF Ekenäs IF 12:00 PM SJK Seinäjoki II SJK II
  MuSa Musan Salama 12:00 PM Vaasan Palloseura VPS
  IF Gnistan IF Gnistan 1:00 PM AC Oulu AC Oulu
Matchday 15 Nurmijärvi Nurmijärven Jalkapalloseura 12:00 PM FC Viikingit FC Viikingit
  PEPO PEPO Lappeenranta 12:00 PM FC Reipas Lahti Reipas Lahti
  JäPS Järvenpään Palloseura 12:00 PM FC Kiffen 08 FC Kiffen 08
  Espoon Pallos. Espoon Palloseura 12:00 PM Pallokerho Keski-Uusimaa Pallokerho
  PK-35 Pallokerho-35 1:00 PM Kultsu FC Kultsu FC
  P-Iirot Pallo-Iirot 12:00 PM Ilves Tampere II Ilves II
  Atlantis FC Atlantis FC 12:00 PM Hämeenlinnan Jalkapalloseura HJS
  Grankulla IFK Grankulla IFK 12:00 PM FC Jazz Juniorit FC Jazz
  Salon Pallo Salon Palloilijat 12:00 PM Kaarinan Pojat KaaPo
  TPV Tampereen Pallo-Veikot 12:00 PM Pargas IF Pargas IF
  Klubi 04 HJK Klubi 04 Helsinki 2:00 PM FC Espoo FC Espoo
  FC Kiisto FC Kiisto Vaasa 12:00 PM JIPPO Joensuu JIPPO
  FC Vaajakoski FC Vaajakoski 12:00 PM Gamlakarleby Bollklubb GBK
Matchday 7 Stal Mielec Stal Mielec - Wisla Plock Wisla Plock
  Cracovia Cracovia 2:00 PM Piast Gliwice Piast Gliwice
  Górnik Zabrze Górnik Zabrze 4:30 PM Rakow Czestochowa Rakow
  Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 7:00 PM Lech Poznan Lech Poznan
Matchday 9 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 12:00 AM Etar Veliko Tarnovo FK Etar
  Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 12:00 AM Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo
  Botev Vratsa POFK Botev Vratsa 12:00 AM CSKA 1948 CSKA 1948
  Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 12:00 AM FK Arda Kardzhali Arda Kardzhali
  Slavia Sofia Slavia Sofia 12:00 AM Levski Sofia Levski Sofia
  CSKA Sofia CSKA Sofia 12:00 AM PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe
  Cherno More Cherno More Varna 12:00 AM PFC Montana PFC Montana
Matchday 7 FC Koper FC Koper 2:45 PM NK Domzale NK Domzale
  ND Gorica ND Gorica 5:00 PM NK Maribor NK Maribor
Matchday 10 Michalovce Zemplin Michalovce 4:00 PM DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
  Zlate Moravce ViOn Zlate Moravce-Vrable 4:00 PM FC Nitra FC Nitra
  AS Trencin AS Trencin 4:00 PM FK Pohronie Pohronie
  FK Senica FK Senica 4:00 PM MFK Ruzomberok Ruzomberok
  Slo. Bratislava Slovan Bratislava 4:00 PM SKF Sered SKF Sered
Matchday 28 TSV Grünwald TSV Grünwald 1:00 PM SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
  Kirchheimer SC Kirchheimer SC 1:00 PM SpVgg Landshut SpVgg Landshut
  SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 1:00 PM TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
  1.FC Passau 1.FC Passau 1:00 PM TSV Kastl TSV Kastl
  E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 1:00 PM ASV Dachau ASV Dachau
  St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 1:00 PM SC Eintracht Freising SE Freising
  TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 2:00 PM FC Töging FC Töging
Matchday 7 Melchiorshausen TSV Melchiorshausen 12:30 PM SC Weyhe SC Weyhe
  1.FC Burg 1.FC Burg 2:00 PM VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen
  Woltmershausen TS Woltmershausen 2:00 PM TuSpo Surheide TuSpo Surheide
Matchday 5 Sereetzer SV Sereetzer SV 3:00 PM TSV Travemünde TSV Travemünde
  Eichholzer SV Eichholzer SV 4:30 PM SSC Phoenix Kisdorf Phoenix Kisdorf
Matchday 7 VfL Westercelle VfL Westercelle 3:00 PM VfL Breese/Langendorf VfL Breese/L.
  Cranz-Estebrüg. ASC Cranz-Estebrügge 3:00 PM VSV Hedendorf/Neukloster VSV Hedendorf
Matchday 3 FSV Schöningen FSV Schöningen 1:00 PM Braunschweiger SC Acosta BSC Acosta
Matchday 7 TuS Sulingen TuS Sulingen 2:00 PM TSV Burgdorf TSV Burgdorf
  FC Eldagsen FC Eldagsen 3:00 PM 1.FC Sarstedt 1.FC Sarstedt
  1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf 3:00 PM VfL Bückeburg VfL Bückeburg
Matchday 5 Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 1:00 PM Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
  Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 1:00 PM SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
  Motor Wilsdruff SG Motor Wilsdruff 2:00 PM SSV Markranstädt Markranstädt
  SG Taucha 99 SG Taucha 99 2:00 PM SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
  K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 2:00 PM FSV Motor Marienberg Mo. Marienberg
  Dresd.-Stries. SG Dresden-Striesen 2:00 PM FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
  VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 2:00 PM FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
Matchday 8 FSV Schleiz FSV Schleiz 2:00 PM FC Thüringen Weida Thüringen Weida
  SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt 2:00 PM SV Ehrenhain SV Ehrenhain
  E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg 2:00 PM FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
  1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg 2:00 PM 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
  SpVgg Geratal SpVgg Geratal 2:00 PM SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
  FC Erfurt-Nord FC Erfurt-Nord 2:00 PM TSV Gera Westvororte G. Westvororte
  BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera 2:00 PM Eintracht Sondershausen Sondershausen
  Frankenhausen SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen 2:00 PM FSV 06 Ohratal FSV 06 Ohratal
Matchday 11 TSV Essingen TSV Essingen 1:00 PM FC Wangen 05 FC Wangen 05
  Normannia Gmünd 1.FC Normannia Gmünd 2:00 PM VfL Pfullingen VfL Pfullingen
  Hofherrnweiler TSG Hofherrnweiler 2:30 PM FC Holzhausen FC Holzhausen
  VfB Neckarrems VfB Neckarrems 2:30 PM TSV Heimerdingen Heimerdingen
  1.FC Heiningen 1.FC Heiningen 2:30 PM VfL Sindelfingen Sindelfingen
  SKV Rutesheim SKV Rutesheim 2:30 PM TSV Berg TSV Berg
  TSV Crailsheim TSV Crailsheim 2:30 PM Türkspor Neu-Ulm Türkspor
  SV Fellbach SV Fellbach 2:30 PM VfB Friedrichshafen Friedrichshafen
  FSV Hollenbach FSV Hollenbach 2:30 PM SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
Matchday 10 Lichtenauer FV Lichtenauer FV 2:00 PM SG Bad Soden SG Bad Soden
  Adler Weidenh. SV Adler Weidenhausen 2:30 PM OSC Vellmar OSC Vellmar
  Gudensberg FSG Eintracht Gudensberg 2:30 PM SSV Sand SSV Sand
  SC Willingen SC Willingen 2:30 PM FC Britannia Eichenzell Eichenzell
Matchday 9 SSC Weißenfels SSC Weißenfels 1:00 PM FC Grün-Weiß Piesteritz GW Piesteritz
  SV Westerhausen SV 1890 Westerhausen 2:00 PM SV Edelweiß Arnstedt Edelw. Arnstedt
  SSV Gardelegen SSV 80 Gardelegen 2:00 PM Einheit Wernigerode FCE Wernigerode
  Bitterfeld-W. 1.FC Bitterfeld-Wolfen 2:00 PM 1.FC Romonta Amsdorf Romonta Amsdorf
  Eintr. Elster SV Eintracht Elster 2:00 PM FSV Barleben 1911 FSV Barleben
  SV Dessau 05 SV Dessau 05 2:00 PM VfB 1906 Sangerhausen Sangerhausen
  FC Radolfzell FC Radolfzell 1:30 PM FC Auggen FC Auggen
  SV Endingen SV Endingen 2:30 PM SV Bühlertal SV Bühlertal
  SV Weil SV Weil 2:30 PM SC Pfullendorf SC Pfullendorf
  SC Lahr SC Lahr 2:30 PM FC Teningen FC Teningen
  Kehler FV Kehler FV 07 2:30 PM DJK Donaueschingen DJK Donauesch.
  SF Elzach-Yach SF Elzach-Yach 2:30 PM FC Denzlingen FC Denzlingen
Matchday 14 Necaxa Club Necaxa 1:30 AM Club Tijuana Club Tijuana
  Mazatlán FC Mazatlán FC 3:30 AM FC Juárez FC Juárez
  Monterrey CF Monterrey 11:06 PM Puebla FC Puebla FC
Matchday 12 Chicago Fire Chicago Fire FC 8:30 PM Sporting Kansas City Kansas
Matchday 23 Cerezo Osaka Cerezo Osaka 7:00 AM Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
  Shonan Bellmare Shonan Bellmare 11:00 AM Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Matchday 27 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 6:00 AM Tochigi SC Tochigi SC
  Tokushima Vort. Tokushima Vortis 6:00 AM Ventforet Kofu Ventforet Kofu
  JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 7:00 AM Machida Zelvia Machida Zelvia
  Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 7:00 AM V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
  FC Ryukyu FC Ryukyu 10:30 AM Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
Matchday 22 Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 5:00 AM Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
Matchday 9 Maru. Okazaki Maruyasu Okazaki 5:00 AM Suzuka Point Getters Suzuka PG
Matchday 1 Shabab Al-Shabab Riyadh 5:00 PM Abha Club Abha
  Taawon Al-Taawon 5:10 PM Al-Faisaly Harmah Faisaly
  Al-Wahda Al-Wahda Mekka 7:00 PM Al Qadisiyah FC Al Qadisiyah
  Hilal Al-Hilal Riyadh 7:15 PM Al-Ain Al-Ain
Matchday 22 Thróttur Thróttur Reykjavík 3:00 PM UMF Víkingur Ólafsvík Víkingur Ó.
  Grindavík UMF Grindavík 3:00 PM Leiknir Fáskrúdsfjordur Leiknir F.
  Vestri Vestri Ísafjördur 3:00 PM UMF Afturelding Afturelding
  Keflavík ÍF Keflavík ÍF 3:00 PM ÍF Magni Grenivík Magni
  Thór Thór Akureyri 3:00 PM Leiknir Reykjavík Leiknir
  ÍBV ÍBV Vestmannaeyjar 3:00 PM Fram Reykjavík Fram Reykjavík
Matchday 11 Olimp. Sarajevo FK Olimpik Sarajevo 2:00 PM FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
  FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 2:00 PM FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
  Velez Mostar FK Velez Mostar 2:00 PM FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
  FK Sarajevo FK Sarajevo 2:00 PM NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
  Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 2:00 PM FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
  FK Tuzla City FK Tuzla City 2:00 PM HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Matchday 4 Sharjah FC Sharjah Cultural Sports Club moved Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC
  Fujairah SC Al-Fujairah SC moved Al-Ain FC Al-Ain FC
  Khor Fakkan Khor Fakkan moved Al-Wahda FC Abu Dhabi Al-Wahda FC
  Shabab Dubai FC Shabab Al-Ahli Dubai moved Hatta Club Hatta Club
Matchday 11 HNK Capljina HNK Capljina 1:30 PM NK Bratstvo Gracanica Br. Gracanica
  Slaven Zivinice NK Slaven Zivinice 1:30 PM NK GOSK Gabela GOSK Gabela
  Igman Konjic FK Igman Konjic 1:30 PM NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
  Travnik NK Travnik 1:30 PM NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
  FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj 1:30 PM FK Buducnost Banovici FK Buducnost
Matchday 26 Slavia Slavia Mozyr 12:00 PM Belshina Bobruisk Belshina
  Vitebsk FK Vitebsk 2:00 PM Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU
  Neman Grodno Neman Grodno 4:00 PM FK Gorodeya Gorodeya
Matchday 11 Leotar Trebinje FK Leotar Trebinje 1:30 PM FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
  Po­dri­nje FK Po­dri­nje Janja 1:30 PM FK Rudar Prijedor Rudar Prijedor
  Kozarska Dubica FK Borac Kozarska Dubica 1:30 PM FK Sutjeska Foca Sutjeska Foca
  Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 1:30 PM FK Sloga Doboj Sloga Doboj
  Drina Zvornik FK Drina Zvornik 1:30 PM FK Slavija Sarajevo Slavija S.
  Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko 1:30 PM FK Zeljeznicar Banja Luka Zeljeznicar BL
  Tekstilac FK Tekstilac Derventa 1:30 PM FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča
  Ljubic Prnjavor FK Ljubic Prnjavor 1:30 PM FK Sloboda Novi Grad S. Novi Grad
Matchday 33 El Ittihad Ittihad Alexandria 4:30 PM Entag El Harby Entag El Harby
Matchday 13 Chungju Citizen Chungju Citizen 1:1 Pocheon Citizen Pocheon Citizen
Matchday 21 Seoul Jungnang Seoul Jungnang 5:00 AM Seoul Nowon United Nowon Utd.
  Jinju Citizen Jinju Citizen 7:00 AM Namdong FC Namdong FC
  Yeoju Citizen Yeoju Citizen 7:00 AM Yangpyeong FC Yangpyeong FC
  Icheon Citizen Icheon Citizen 7:00 AM Siheung City Siheung City
  Ulsan Citizen Ulsan Citizen 9:00 AM Paju Citizen Paju Citizen
Matchday 24 Daejeon Hana C. Daejeon Hana Citizen 5:30 AM Bucheon FC 1995 Bucheon FC
  FC Anyang FC Anyang 5:30 AM Seoul E-Land Seoul E-Land
  Gyeongnam FC Gyeongnam FC 8:00 AM Jeju United Jeju Utd.
Matchday 3 Seongnam FC Seongnam FC 8:30 AM FC Seoul FC Seoul
  Sangju Sangmu Sangju Sangmu 6:00 AM Daegu FC Daegu FC
Matchday 14 Revolution II New England Revolution II 12:00 AM North Texas Soccer Club North Texas SC
  Red Wolves Chattanooga Red Wolves SC 6:00 PM Forward Madison FC Forward Madison
  Richmond Kicker Richmond Kickers 11:30 PM South Georgia Tormenta FC Tormenta FC
Matchday 1 Forfar Athletic Forfar Athletic FC 3:00 PM Dumbarton FC Dumbarton FC
  Airdrieonians Airdrieonians FC 3:00 PM Peterhead FC Peterhead FC
  Montrose Montrose FC 3:00 PM Falkirk FC Falkirk FC
  Clyde FC Clyde FC 3:00 PM Partick Thistle FC Partick Thistle
  Cove Rangers Cove Rangers FC 3:00 PM East Fife FC East Fife
Matchday 5 Bournemouth AFC Bournemouth 3:00 PM Queens Park Rangers QPR
  Brentford Brentford FC 3:00 PM Coventry City Coventry
 
Swansea Swansea City 3:00 PM Huddersfield Town Huddersfield
  Barnsley FC Barnsley FC 3:00 PM Bristol City Bristol City
  Luton Luton Town 3:00 PM Stoke City Stoke City
  Wycombe Wycombe Wanderers 3:00 PM Millwall FC Millwall
  Birmingham Birmingham City 3:00 PM Sheffield Wednesday Sheff Wed
  Middlesbrough Middlesbrough FC 3:00 PM Reading FC Reading
  Blackburn Blackburn Rovers 3:00 PM Nottingham Forest Nottm Forest
  Rotherham Rotherham United 3:00 PM Norwich City Norwich
Second Round
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 1:45 PM Red Bull Salzburg RB Salzburg
 
TSV Hartberg TSV Hartberg 2:00 PM ASKÖ Gmünd ASKÖ Gmünd
  Blau Weiss Linz FC Blau-Weiss Linz 3:00 PM SVG Reichenau Reichenau
 
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 4:00 PM SV Stripfing Stripfing
 
Rapid Vienna Rapid Vienna 4:00 PM 1. Wiener Neustädter Sportclub Wiener Neustadt
 
LASK LASK 4:00 PM SV Wörgl SV Wörgl
 
SCR Altach SCR Altach 6:00 PM SV Seekirchen Seekirchen
 
Vienna First Vienna FC 7:25 PM SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
Matchday 1 Brechin City Brechin City FC 3:00 PM Edinburgh City FC Edinburgh City
  Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 3:00 PM Annan Athletic FC Annan Athletic
  Stirling Stirling Albion FC 3:00 PM Queen's Park FC Queen's Park
  Albion Rovers Albion Rovers FC 3:00 PM Stenhousemuir FC Stenhousemuir
  Stranraer Stranraer FC 3:00 PM Elgin City FC Elgin City
Group H Sydney FC Sydney FC - Shanghai SIPG SH SIPG
Group G Johor DT Johor Darul Ta'zim - Guangzhou Evergrande Taobao GZ Evergrande
Matchday 15 Liverpool FC Liverpool FC Montevideo moved Club Atlético Boston River Boston River
  CA Cerro Club Atlético Cerro moved Montevideo Wanderers Wanderers
  Nacional Club Nacional moved Club Deportivo Maldonado Maldonado
  CA Fénix CA Fénix moved CA Peñarol Peñarol
  Danubio FC Danubio FC moved CA Rentistas Rentistas
  Progreso Club Atlético Progreso moved Atletico River Plate Montevideo River Plate
  Defensor Defensor Sporting Club moved Cerro Largo FC Cerro Largo
  Plaza Colonia Club Plaza Colonia moved Montevideo City Torque Mvd City Torque
Matchday 16 Harju JK U17 Harju JK Laagri U17 9:00 AM Paide Linnameeskond U17 Paide U17
  FC Flora U17 FC Flora Tallinn U17 2:00 PM FC Nomme United U17 FC Nomme U17
  TJK Legion U17 Tallinn JK Legion U17 4:00 PM Ida- ja Lääne Virumaa U17 Ida/Lääne U17
Matchday 24 FCI Levadia FCI Levadia 11:00 AM JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
  Kalev Kalev Tallinn 2:00 PM Kalju FC Kalju FC
Matchday 26 Nomme United FC Nomme United 11:00 AM Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu JK
  JK Tammeka U21 Jalgpallikool Tammeka U21 11:00 AM Maardu Linnameeskond Maardu LM
  JK Järve Kohtla-Järve JK Järve 11:00 AM FC Elva FC Elva
  Viimsi JK Viimsi JK 11:00 AM FC Helios Voru FC Helios Voru
Matchday 16 Cork City Cork City FC 5:00 PM Waterford FC Waterford FC
  Finn Harps Finn Harps 7:30 PM St. Patricks Athletic St. Patricks
Matchday 17 Shamrock U19 Shamrock Rovers U19 3:00 PM Athlone Town AFC Athlone Town
  Longford Town Longford Town FC 7:30 PM Cobh Ramblers FC Cobh Ramblers
Matchday 9 Chiangrai Utd. Singha Chiangrai United 11:45 AM Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
  PT Prachuap FC PT Prachuap FC 12:00 PM Police Tero FC Police Tero FC
  BG Pathum Utd. BG Pathum United 1:00 PM Samut Prakan City Samut Prakan C.
  Muangthong Utd. SCG Muangthong United 2:00 PM Trat FC Trat FC
Matchday 29 BG Pathum Utd. BG Pathum United moved Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
  Samut Prakan C. Samut Prakan City moved Trat FC Trat FC
  Bangkok Utd. True Bangkok United moved Rayong FC Rayong FC
  Buriram Utd. Buriram United moved PT Prachuap FC PT Prachuap FC
Matchday 10 Kasetsart FC Kasetsart FC 11:45 AM Sisaket FC Sisaket FC
  Lampang FC Lampang FC 12:00 PM Nakhonpathom United Nakhonpathom
  Phrae Utd. Phrae United 1:00 PM Chiangmai United Chiangmai Utd.
  Khon Kaen Utd. Khon Kaen United 1:00 PM Udon Thani FC Udon Thani FC
  Samut Sakhon FC Thai Union Samut Sakhon FC 2:00 PM Chainat Hornbill FC Chainat FC
Matchday 33 Samut Sakhon FC Thai Union Samut Sakhon FC moved Uthai Thani FC Uthai Thani FC
  Customs Utd. MOF Customs United moved Phrae United Phrae Utd.
  Ayutthaya Utd. Ayutthaya United moved Nakhonpathom United Nakhonpathom
  Chainat FC Chainat Hornbill FC moved Khon Kaen FC Khon Kaen FC
  Nongbua FC Nongbua Pitchaya FC moved Navy FC Navy FC
Matchday 6 MK Dons Milton Keynes Dons 1:00 PM Gillingham FC Gillingham FC
  Charlton Charlton Athletic 3:00 PM Wigan Athletic Wigan
  Peterborough Peterborough United 3:00 PM Oxford United Oxford United
  Swindon Town Swindon Town 3:00 PM Sunderland AFC Sunderland
  Crewe Alexandra Crewe Alexandra 3:00 PM Blackpool FC Blackpool
  Plymouth Plymouth Argyle 3:00 PM Northampton Town Northampton
  AFC Wimbledon AFC Wimbledon 3:00 PM Shrewsbury Town Shrewsbury
  Fleetwood Fleetwood Town 3:00 PM Lincoln City Lincoln City
  Portsmouth Portsmouth FC 3:00 PM Doncaster Rovers Doncaster
  Bristol Rovers Bristol Rovers 3:00 PM Burton Albion Burton Albion
  Ipswich Ipswich Town 3:00 PM Accrington Stanley Accrington
  Rochdale Rochdale AFC 3:00 PM Hull City Hull City
  Forest Green Forest Green Rovers 3:00 PM Stevenage FC Stevenage
  Port Vale Port Vale FC 3:00 PM Salford City Salford
  Bolton Bolton Wanderers 3:00 PM Oldham Athletic Oldham Athletic
  Harrogate Town Harrogate Town 3:00 PM Barrow AFC Barrow
  Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 3:00 PM Cambridge United Cambridge Utd.
  Carlisle United Carlisle United 3:00 PM Colchester United Colchester Utd.
  Mansfield Town Mansfield Town 3:00 PM Bradford City Bradford
  Southend United Southend United 3:00 PM Cheltenham Town Cheltenham
  Crawley Town Crawley Town 3:00 PM Morecambe FC Morecambe FC
  Newport County Newport County 3:00 PM Tranmere Rovers Tranmere Rovers
  Walsall Walsall FC 3:00 PM Exeter City Exeter City
  Leyton Orient Leyton Orient 5:30 PM Grimsby Town Grimsby Town
Matchday 5 Altrincham Altrincham FC 3:00 PM Bromley FC Bromley
  Notts County Notts County 3:00 PM Maidenhead United Maidenhead Utd.
  Wealdstone FC Wealdstone FC 3:00 PM Wrexham AFC Wrexham
  Barnet Barnet FC 3:00 PM Hartlepool United Hartlepool Utd.
  Solihull Moors Solihull Moors 3:00 PM Boreham Wood FC Boreham Wood
  Weymouth FC Weymouth FC 3:00 PM King's Lynn Town King's Lynn Tow
  Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 3:00 PM Yeovil Town Yeovil Town
  Sutton Utd Sutton United 3:00 PM Macclesfield Town Macclesfield
  Woking FC Woking FC 3:00 PM FC Halifax Town Halifax Town
  Eastleigh FC Eastleigh FC 3:00 PM Aldershot Town Aldershot Town
  Torquay United Torquay United FC 3:00 PM Dover Athletic Dover Athletic
  Chesterfield FC Chesterfield FC 5:20 PM Stockport County Stockport
  Juventus U23 Juventus U23 7:45 PM UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
  Matelica Matelica Calcio 7:45 PM Modena FC 2018 Modena
Matchday 6 CD Castellón CD Castellón 11:00 PM CD Lugo CD Lugo
  CD Mirandés CD Mirandés 11:00 PM RCD Mallorca RCD Mallorca
  Albacete Albacete Balompié 11:00 PM CE Sabadell CE Sabadell
  Girona Girona FC 11:00 PM Real Oviedo Real Oviedo
  Rayo Vallecano Rayo Vallecano 11:00 PM RCD Espanyol Barcelona Espanyol
  Alcorcón AD Alcorcón 11:00 PM SD Ponferradina Ponferradina
  UD Las Palmas UD Las Palmas 11:00 PM UD Almería UD Almería
  Real Zaragoza Real Zaragoza 11:00 PM Málaga CF Málaga CF
  FC Cartagena FC Cartagena 11:00 PM CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
  UD Logroñés UD Logroñés 11:00 PM CD Leganés CD Leganés
  Sporting Gijón Sporting Gijón 11:00 PM CD Tenerife CD Tenerife
Matchday 7 Guingamp EA Guingamp - AJ Auxerre AJ Auxerre
  Valenciennes FC Valenciennes FC 2:00 PM FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
  FC Chambly FC Chambly 6:00 PM Clermont Foot 63 Clermont Foot
  Paris FC Paris FC 6:00 PM Pau FC Pau FC
  AC Le Havre AC Le Havre 6:00 PM LB Châteauroux LB Châteauroux
  Rodez AF Rodez AF 6:00 PM ES Troyes AC Troyes
  AC Ajaccio AC Ajaccio 6:00 PM FC Toulouse Toulouse
  AS Nancy AS Nancy-Lorraine 6:00 PM USL Dunkerque USL Dunkerque
  Amiens SC Amiens SC 6:00 PM Grenoble Foot 38 Grenoble
  Chamois Niort Chamois Niortais FC 6:00 PM SM Caen SM Caen
Matchday 12 Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul - Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad
  Novosibirsk FK Novosibirsk - Lada Togliatti Lada Togliatti
Matchday 8 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 3:30 PM FC Eindhoven FC Eindhoven
Matchday 1 Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 3:00 PM Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
  Morton Greenock Morton FC 3:00 PM Alloa Athletic FC Alloa Athletic
  Raith Rovers Raith Rovers FC 3:00 PM Arbroath FC Arbroath
  Ayr United Ayr United FC 3:00 PM Queen of the South FC Queen o. t. S.
Matchday 5 Ümraniyespor Ümraniyespor 11:00 PM Ankara Keciörengücü A. Keciörengücü
  Altay SK Altay SK 11:00 PM Adana Demirspor Adana Demirspor
  Bursaspor Bursaspor 11:00 PM Balikesirspor Balikesirspor
  Samsunspor Samsunspor 11:00 PM Istanbulspor Istanbulspor
  Adanaspor Adanaspor 11:00 PM Altinordu FK Altinordu
  Bandirmaspor Bandirmaspor 11:00 PM Eskisehirspor Eskisehirspor
  Ankaraspor Ankaraspor 11:00 PM Giresunspor Giresunspor
  Akhisarspor Akhisarspor 11:00 PM Menemen Spor Menemen Spor
  Boluspor Boluspor 11:00 PM Tuzlaspor Tuzlaspor
Matchday 7 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov 2:30 PM FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj
  SK Lisen SK Lisen 2:30 PM MFK Chrudim Chrudim
  Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec 2:30 PM FC Hradec Králové Hradec Králové
  Dukla Prague FK Dukla Prag 2:30 PM FC Vysocina Jihlava FC Vysocina
  Kolding IF Kolding IF 1:00 PM Esbjerg fB Esbjerg fB
  Hobro IK Hobro IK 2:00 PM HB Köge HB Köge
Matchday 21 Kongsvinger Kongsvinger IL 2:30 PM FK Jerv FK Jerv
  Stjördals B. Stjördals Blink IL 2:30 PM Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa
  Tromsø IL Tromsø IL 2:30 PM KFUM-Kameratene Oslo KFUM Oslo
  Sandnes Ulf Sandnes Ulf 2:30 PM Asane Fotball Asane Fotball
  Grorud IL Grorud IL 2:30 PM Hamarkameratene HamKam
  Øygarden FK Øygarden FK 2:30 PM Strømmen IF Strømmen IF
  Raufoss IL Raufoss IL 2:30 PM Sogndal IL Sogndal IL
Matchday 9 Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
  Gornik Leczna Gornik Leczna 3:00 PM Widzew Lodz Widzew Lodz
  Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 4:00 PM Arka Gdynia Arka Gdynia
  Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec 4:00 PM Resovia Rzeszów Resovia
  GKS Tychy GKS Tychy 4:00 PM Chrobry Glogow Chrobry Glogow
  LKS Lodz LKS Lodz 6:08 PM Korona Kielce Korona Kielce
Matchday 15 Jutrzenka Jutrzenka Giebultow 10:00 AM Chelmianka Chelm Chelmianka
  Wólczanka Wólczanka Wólka Pelkinska 1:00 PM Wisloka Debica Wisloka Debica
  Podlasie B.P. Podlasie Biala Podlaska 1:00 PM Siarka Tarnobrzeg Siarka T.
  Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 1:30 PM Stal Krasnik Stal Krasnik
  Orleta R.P. Orleta Radzyn Podlaski 2:00 PM Wisla Pulawy Wisla Pulawy
  Avia Swidnik Avia Swidnik 2:00 PM Wisla Sandomierz Wisla Sand.
  KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec Swietokrzyski 2:00 PM Lewart Lubartów Lewart Lubartów
  Cracovia II Cracovia II 6:30 PM LKS Lagów LKS Lagów
Matchday 5 Reading U18 Reading FC U18 11:00 AM Chelsea FC U18 Chelsea U18
  Arsenal U18 Arsenal FC U18 11:00 AM Brighton & Hove Albion U18 Brighton U18
  Norwich U18 Norwich City U18 11:00 AM Crystal Palace U18 Palace U18
  Fulham U18 Fulham FC U18 12:00 PM West Bromwich Albion U18 West Brom U18
  Tottenham U18 Tottenham Hotspur U18 12:00 PM Aston Villa U18 Aston Villa U18
Matchday 18 Southampton U18 Southampton FC U18 1:00 PM Leicester City U18 Leicester U18
Matchday 5 Chelsea U23 Chelsea FC U23 12:00 PM Derby County U23 Derby U23
  Arsenal U23 Arsenal FC U23 2:00 PM Manchester United U23 Man Utd U23
  Brighton U23 Brighton & Hove Albion U23 3:00 PM Liverpool FC U23 Liverpool U23
  M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv moved Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
  FC Ashdod FC Ashdod moved Maccabi Netanya Maccabi Netanya
  B. Jerusalem Beitar Jerusalem moved Maccabi Petah Tikva M. Petah Tikva
  H. Kfar Saba Hapoel Kfar Saba moved Maccabi Haifa Maccabi Haifa
  Hapoel Hadera Hapoel Hadera moved Ihud Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
  Hapoel Haifa Hapoel Haifa moved Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda
  Kiryat Shmona Ironi Kiryat Shmona moved Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
Matchday 9 Stal Rzeszow Stal Rzeszow - Slask Wroclaw II Sl. Wroclaw II
  Lech Poznan II Lech Poznan II - Olimpia Elblag Olimpia Elblag
  Sokol Ostroda Sokol Ostroda - Garbarnia Krakow Garbarnia
  Gornik Polk. Gornik Polkowice - Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
  Bytovia Bytow Bytovia Bytow - Wigry Suwalki Wigry Suwalki
  Hutnik Krakow Hutnik Krakow - Skra Czestochowa Skra Czesto.
  Pogon Siedlce Pogon Siedlce - Olimpia Grudziadz Olimpia Grudz.
  Chojniczanka Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
  GKS Katowice GKS Katowice - Blekitni Stargard Blekitni
Matchday 1 Sanluqueño Atlético Sanluqueño 11:00 PM Recreativo Huelva Recr. Huelva
  Algeciras CF Algeciras CF 11:00 PM Marbella FC Marbella FC
  Sevilla Atl. Sevilla Atlético 11:00 PM UCAM Murcia CF UCAM Murcia
  Cádiz B Cádiz CF B 11:00 PM Las Palmas Atlético Las Palmas Atl.
  CD El Ejido CD El Ejido 2012 11:00 PM Betis Deportivo Balompié Betis B
  Real Murcia Real Murcia CF 11:00 PM Recreativo Granada Recre Granada
  UD Tamaraceite UD Tamaraceite 11:00 PM San Fernando CD San Fernando CD
  Córdoba CF Córdoba CF 11:00 PM CF Lorca Deportiva Lorca Deportiva
  CD Marino CD Marino 11:00 PM Real Balompédica Linense R. B. Linense
  Linares Linares Deportivo 11:00 PM Yeclano Deportivo Yeclano
Matchday 5 Cankaya FK Cankaya FK 12:30 PM Edirne Belediyesi Pas Edirnespor Edirne Bld
Matchday 1 UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 11:00 PM CDA Navalcarnero Navalcarnero
  Socuéllamos UD Socuéllamos 11:00 PM CD Badajoz CD Badajoz
  Atl. Madrid B Atlético Madrid B 11:00 PM UD Poblense UD Poblense
  UD Melilla UD Melilla 11:00 PM CP Villarrobledo CP Villarrobledo
  Getafe CF B Getafe CF B 11:00 PM CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
  Atl. Baleares Atlético Baleares 11:00 PM DUX Internacional de Madrid Inter de Madrid
  Mérida AD Mérida AD 11:00 PM CF Talavera de la Reina CF Talavera
  Las Rozas CF Las Rozas CF 11:00 PM Real Madrid Castilla RM Castilla
  CD Don Benito CD Don Benito 11:00 PM Extremadura UD Extremadura
  Villarrubia CF Villarrubia CF 11:00 PM CF Villanovense Villanovense
Matchday 5 Yomra Spor Yomra Spor 12:00 PM Büyükcekmece Tepecik Spor Tepecik Spor
  Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor 12:00 PM Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959
  Mardin Fosfat Mardin Fosfat Spor 12:00 PM Darica Genclerbirligi Darica GB
  Iskenderun FK Iskenderun FK 12:30 PM Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
  Ceyhan Spor Ceyhan Spor 12:30 PM Tekirdagspor Tekirdagspor
  Bld Kütahya Belediye Kütahyaspor 1:00 PM Cengelköy SK Cengelköy
  Adivar SK Halide Edip Adivarspor 1:00 PM Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor
  Fethiyespor Fethiyespor 5:00 PM Karaman Belediyespor Karaman Bld
  Erbaaspor Erbaaspor 12:00 PM Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
  Karakocan FK Elazig Karakocan FK 12:00 PM Batman Petrolspor Batman Petrol
  Cizre Spor Cizre Spor 12:00 PM Somaspor Somaspor
  Yalovaspor Yalovaspor 1:00 PM Karsiyaka Karsiyaka
  Catalcaspor Catalcaspor 1:00 PM Carsambaspor Carsambaspor
  Gölcükspor Gölcükspor 1:00 PM Icel Idmanyurdu SK Icel Idmanyurdu
  Erokspor Esenler Erokspor 1:00 PM Sile Yildizspor Sile Yildizspor
  Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor 5:00 PM Altindag Spor Altindag Spor
Matchday 25 1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim 1:00 PM SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
  FC Memmingen FC Memmingen 1:00 PM SV Wacker Burghausen W. Burghausen
  SV Schalding SV Schalding-Heining 1:00 PM SV Heimstetten SV Heimstetten
  Aschaffenburg SV Viktoria Aschaffenburg 1:00 PM 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
  FV Illertissen FV Illertissen 1:00 PM VfB Eichstätt VfB Eichstätt
  VfR Garching VfR Garching 1:00 PM TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
Matchday 9
W. Bremen II SV Werder Bremen II 1:00 PM SSV Jeddeloh II SSV Jeddeloh II
  BSV Rehden BSV Schwarz-Weiß Rehden 2:00 PM FC Oberneuland FC Oberneuland
  SV Atlas SV Atlas Delmenhorst 3:00 PM VfB Oldenburg VfB Oldenburg
Matchday 10 BFC Dynamo